ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Покупка жилой недвижимости в Подмосковье - как быстро найти нужный вариант  
Перетяжка мебели - как сделать привлекательным и комфортабельным неудачно оформленный интерьер  
Рекомендація інтернет-шоперам - не ведіться на провокації  
Міжхребетна грижа живемо, боремося, перемагаємо!  
Гранатовий сік сприяє стрункості  
Парфумерія Hugo Boss  
Супи - 20 рецептів від простих до вишуканих  
Поделкино - вироби з дітьми  
Болгарія  
ПРОГРАМА комплексної практики з фаху студентів с професійного спрямування 6.050200 “Менеджмент організацій” денної та заочної форм навчання  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
МОРКВА   пальто   імідж   конкуренція   картинки   поручение   сіль   Т.Шевченко   подарки   Привітай   совместной   инструктор   жінок   ожиріння   статистика  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Міжрегіональне співробітництво України та КНР
Міжрегіональне співробітництво України та КНР
У контексті реалізації державної регіональної та муніципальної політики України, напрямки якої були визначені Президентом України Л.Д.Кучми під час виступу на Всеукраїнських зборах представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості у вересні 2002 року, налагодження та розвиток безпосередніх контактів між регіонами, підприємствами та організаціями може надати значний поштовх розвитку двостороннього економічного співробітництва між Україною та КНР.


Співробітництво між Україною та КНР на регіональному рівні спрямоване, в першу чергу, на створення спільних підприємств, додаткових робочих місць, виробництво товарів народного споживання, формування системи побутових послуг, використання та вкладення іноземного капіталу в українську економіку, тим самим, підвищення рівня двостороннього товарообігу. Китай є одним з потенційних партнерів України у цьому напрямі.
   
   Позитивне ставлення офіційного Пекіну до розвитку міжрегіонального співробітництва, існуючі інвестиційні можливості КНР, бажання китайських підприємців та бізнесменів співпрацювати на українському економічному просторі певною мірою заохочує представників китайських ділових кіл у напрямі співпраці з українською стороною.
   
   Накопичений Посольством за останні часи досвід свідчить, що у контексті українсько-китайських відносин співробітництво на міжрегіональному рівні останнім часом набуло значної активності та динамічності. За наявними даними, на сьогоднішній день існує понад 20 пар партнерів на рівні область - провінція, місто – місто, які підписали двосторонні угоди про побратимські зв’язки або протоколи щодо розвитку всебічного співробітництва. Крім того, у даний час продовжується переговорний процес про встановлення побратимських зв’язків між м.Севастополь та м.Далянь, м.Маріуполь та м.Аньшань, м.Ялта та м.Санья. Слід зазначати, що завдяки зусиллям Посольства, міжрегіональне співпраця поступово стала переходити в економічну площину і до складу делегацій обох сторін почали включатися представники промислових та бізнесових кіл. У ході взаємних візитів почали пророблятися головним чином питання економічного співробітництва.
   Особливо активну діяльність на рівні міжрегіонального співробітництва між Україною та КНР здійснює Київська міська державна адміністрація. У поточному році міста-побратими Київ-Пекін 4 рази здійснили обмін офіційними делегаціями. Під час візитів були проведені низка переговорів та ділових зустрічей представників українських і китайських ділових кіл, передані на проробку конкретні інвестиційні проекти щодо розвитку муніципальної інфраструктури обох міст. Крім м.Пекін, Київська мерія активно взаємодіє з іншими китайськими регіонами та містами.
   
   З прийняттям Закону України про спеціальні економічні зони та спеціальний режим інвестиційної діяльності, значно підвищився інтерес китайської сторони до економічного співробітництва з українськими регіонами. Активну діяльність у цьому напрямі здійснюють Донецька, Запорізька, Луганська, Харківська області, Автономна республіка Крим.
   
   З метою надання міжрегіональному співробітництву системності та комплексності зацікавленими відомствами здійснюються робота стосовно відпрацювання відповідної нормативно-правової бази щодо визначення єдиного механізму, принципів встановлення стосунків між суб’єктами України та Китаю, яка передбачала б їх права, обов’язки, відповідальність за недотримання положень підписаних угод тощо.
   
   Очікується, що значний поштовх подальшому розвитку міжрегіонального співробітнитцва надастимо Форум поріднених міст України і КНР, з ніціативою проведення якого виступила українська сторона під час візиту Міністра закордонних справ Китаю Тан Цзясюаня в Україну у квітні 2001 року. Програмою Форуму, проведення якого планується найближчим часом, передбачається розгляд важливих питань українсько-китайського торговельно-економічного та культурного співробітництва, обмін досвідом діяльності муніципальних органів самоврядування, підписання Декларації про партнерство між асоціаціями.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5115 | 26/02/2011 Туризм, подорожі - Китай

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус