ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Непарадний Петербург  
Виноградне вино корисне для здоров'я  
Дитячі коляски використовувалися тільки в аристократичному колі  
Уж замуж невтерпеж, или национальные особенности женихов  
Про секс із шампанським!  
Коли сідати на дієту й чи варто  
Наращивание с помощью кератина  
Манера поведінки жінки по типу оргазму  
Калорійність суши  
Міді-клавіатури  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
засіб   статут   Web-   імідж   холера   веб-сайт   вироби   практика   терапія   .com   управління   рахунок   музичні   шлунку   2001  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Міжрегіональне співробітництво України та КНР
Міжрегіональне співробітництво України та КНР
У контексті реалізації державної регіональної та муніципальної політики України, напрямки якої були визначені Президентом України Л.Д.Кучми під час виступу на Всеукраїнських зборах представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості у вересні 2002 року, налагодження та розвиток безпосередніх контактів між регіонами, підприємствами та організаціями може надати значний поштовх розвитку двостороннього економічного співробітництва між Україною та КНР.


Співробітництво між Україною та КНР на регіональному рівні спрямоване, в першу чергу, на створення спільних підприємств, додаткових робочих місць, виробництво товарів народного споживання, формування системи побутових послуг, використання та вкладення іноземного капіталу в українську економіку, тим самим, підвищення рівня двостороннього товарообігу. Китай є одним з потенційних партнерів України у цьому напрямі.
   
   Позитивне ставлення офіційного Пекіну до розвитку міжрегіонального співробітництва, існуючі інвестиційні можливості КНР, бажання китайських підприємців та бізнесменів співпрацювати на українському економічному просторі певною мірою заохочує представників китайських ділових кіл у напрямі співпраці з українською стороною.
   
   Накопичений Посольством за останні часи досвід свідчить, що у контексті українсько-китайських відносин співробітництво на міжрегіональному рівні останнім часом набуло значної активності та динамічності. За наявними даними, на сьогоднішній день існує понад 20 пар партнерів на рівні область - провінція, місто – місто, які підписали двосторонні угоди про побратимські зв’язки або протоколи щодо розвитку всебічного співробітництва. Крім того, у даний час продовжується переговорний процес про встановлення побратимських зв’язків між м.Севастополь та м.Далянь, м.Маріуполь та м.Аньшань, м.Ялта та м.Санья. Слід зазначати, що завдяки зусиллям Посольства, міжрегіональне співпраця поступово стала переходити в економічну площину і до складу делегацій обох сторін почали включатися представники промислових та бізнесових кіл. У ході взаємних візитів почали пророблятися головним чином питання економічного співробітництва.
   Особливо активну діяльність на рівні міжрегіонального співробітництва між Україною та КНР здійснює Київська міська державна адміністрація. У поточному році міста-побратими Київ-Пекін 4 рази здійснили обмін офіційними делегаціями. Під час візитів були проведені низка переговорів та ділових зустрічей представників українських і китайських ділових кіл, передані на проробку конкретні інвестиційні проекти щодо розвитку муніципальної інфраструктури обох міст. Крім м.Пекін, Київська мерія активно взаємодіє з іншими китайськими регіонами та містами.
   
   З прийняттям Закону України про спеціальні економічні зони та спеціальний режим інвестиційної діяльності, значно підвищився інтерес китайської сторони до економічного співробітництва з українськими регіонами. Активну діяльність у цьому напрямі здійснюють Донецька, Запорізька, Луганська, Харківська області, Автономна республіка Крим.
   
   З метою надання міжрегіональному співробітництву системності та комплексності зацікавленими відомствами здійснюються робота стосовно відпрацювання відповідної нормативно-правової бази щодо визначення єдиного механізму, принципів встановлення стосунків між суб’єктами України та Китаю, яка передбачала б їх права, обов’язки, відповідальність за недотримання положень підписаних угод тощо.
   
   Очікується, що значний поштовх подальшому розвитку міжрегіонального співробітнитцва надастимо Форум поріднених міст України і КНР, з ніціативою проведення якого виступила українська сторона під час візиту Міністра закордонних справ Китаю Тан Цзясюаня в Україну у квітні 2001 року. Програмою Форуму, проведення якого планується найближчим часом, передбачається розгляд важливих питань українсько-китайського торговельно-економічного та культурного співробітництва, обмін досвідом діяльності муніципальних органів самоврядування, підписання Декларації про партнерство між асоціаціями.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5356 | 26/02/2011 Туризм, подорожі - Китай

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус