ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Комфорт у будь-яку негоду забезпечить термобілизна  
Як вибрати DJ обладнання  
Основы рационального питания ребенка  
Агресія - бий або біжи  
Як уберегти себе й близьких від грипу  
10 кращих місць для екстремального відпочинку  
Посилання на ресурси в самому каталозі розділяються на групи...  
Сутність і зміст бухгалтерського обліку  
Инструкция по охране труда для массажиста в косметическом салоне.  
Як відмовити чоловікові в сексі на першому побаченні  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
izumrud   дитини   ФАКТОР   шлунку   Arnold   культура   виробів   легенів   2011   права   жінки   подарунок   мода   файл   хламідіоз  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фонд імені Сун Цінлін
Фонд імені Сун Цінлін
Сун Цінлін народилася 27 січня 1893 року в Шанхаї у родині відомого шанхайського бізнесмена. У 1913 році вона закінчила Вейсленьський коледж для жінок у США. Молодша сестра Сун Мейлін була четвертою дружиною Чан Кайши. А старша – Айлін – дружиною міністра фінансів уряду Чан Кайши Кун Сянсі.


У 1915 році Сун Цінлін вийшла заміж за засновника Китайської Республіки Сунь Ятсена. Після його смерті у 1925 році, Сун Цінлін присвятила своє життя політичній боротьбі за незалежність Китаю. Після проголошення КНР у 1949 році вона працювала на відповідальних державних посадах. У 1954-1959 роках та з 1975 року обіймала посаду Заступника Голови Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників. У 1959-1975 роках обіймала посаду Заступника голови КНР. За визначний вклад у справу розбудови країни у 1981 році Сун Цінлін була обрана Почесним головою КНР. Сун Цінлін померла у Пекіні 29 травня 1981 року.
    У 1982 році у Пекіні було відкрито будинок-музей Сун Цінлін. Раніше, за часів династії Цін тут була резиденція принца Цзайфена, батька останнього китайського імператора Пу І. З 1963 року і до своєї смерті у 1981 році Сун Цінлін жила у цій резиденції. У будинку-музеї зібрано понад 400 історичних фотографій та понад 300 експонатів, що розповідають про життя та діяльність цього неординарного політика.
    29 травня 1982 році за ініціативи керівництва країни було створено фонд, названий на честь Сун Цінлін.
    Мета фонду – сприяння міжнародній дружбі, підтримання контактів та обмінів між двома берегами Тайванської протоки, сприяння справі об’єднання країни, втілення програм спрямованих на покращання життя та навчання дітей, особливо сиріт, інвалідів та дітей з бідних сімей. Фонд має 6 відділень у різних провінціях КНР та 4 відділення закордоном: у Канаді, США, Угорщині та Японії.
    За значні успіхи у роботі фонд неодноразово відзначався різними міжнародними організаціями:
   - у 1987 році Генеральний Секретар ООН Перез де Куельяр нагородив Фонд титулом „Посланець Миру”;
   - у 1997 році Світова організація охорони здоров’я за реалізацію програми проти паління серед дітей в КНР відзначила Фонд пам’ятною медаллю „Тютюн або здоров’я”
   - у 1999 році Державна Рада КНР за значні успіхи у роботі по боротьбі з бідністю та заснування освітніх закладів у районах заселених національними меншинами нагородила фонд пам’ятним знаком;
   - у 2001 році Міністерство освіти КНР та Міністерство фінансів КНР за значні успіхи у роботі по втіленню обов’язкової дев’ятирічної освіти та боротьбі з неграмотністю нагородили фонд пам’ятною медаллю.
    До складу фонду входять також дитячий парк науки і техніки, видавництво „Чжунгохепін” та дитячий садок. Крім того, фондом видаються три дитячих журнали „Китайська молодь”, „Світ мультфільмів” та „Дитячий світ”.
    Фонд очолює пан Ху Цілі, який був обраний на цю посаду у березні 2001 року.
    З 1986 року в Китаї раз на два-три роки вручається дитяча премія імені Сун Цінлін у галузі літератури.
   У 2001 році в Китаї було засновано та проведено першу церемонію вручення дитячої щорічної премії імені Сун Цінлін „За найкращий винахід”. Минулого року, нагороди отримали 29 дітей з 24 провінцій Китаю. Фондом проводяться семінари, виставки та інші заходи з метою поширення інформації про цю премію та заохочення дітей до освіти і науки.
    З метою налагодження міжнародних обмінів та співробітництва Фонд підтримує зв’язки з Дитячим фондом ООН (UNISEF), Організацією з питань освіти, науки та культури ООН (UNESCO), Міжнародною організацією охорони здоров’я (WНO) та іншими міжнародними організаціями.
   З часу заснування Фонд прийняв понад 1000 делегацій з майже 10 країн світу, включаючи Японію, Францію, Велику Британію, Канаду, США та Україну. У червні 1996 року група дітей дитячого фонду Шевченківського району м.Києва на запрошення фонду протягом двох тижнів перебувала в КНР.
    Делегації китайських дітей відвідали Японію, Францію, Ізраїль, Малайзію, Угорщину та інші країни.
    Фонд є спонсором багатьох дитячих програм у сфері освіти, культури, охорони здоров’я та спорту.
    Однією з найважливіших програм фонду є освітня програма боротьби з бідністю, особливо у західних регіонах Китаю. У період з 1985 по 2000 рр. Спільно з UNISEF фондом було засновано понад 20 дитячих бібліотек у бідних районах провінцій Гуйчжоу, Сичуань, Внутрішня Монголія, Ганьсу, Нінся та Юньнань. Проводиться робота по впровадженню обов’язкової середньої освіти у бідних районах Китаю. Зусиллями фонду будуються нові школи, обладнуються навчальні приміщення та комп’ютерні класи.
    Зараз фондом також проводиться робота з відповідними організаціями по заснуванню спеціальних фондів для дітей-інвалідів.
    Фондом імені Сун Цінлін регулярно влаштовуються позакласні заходи – спортивні змагання, музична освіта, роз’яснювальна робота щодо шкідливості паління та ін.
    Важливою складовою роботи фонду є зміцнення відносин між двома берегами Тайванської протоки та сприяння об’єднанню Китаю. З цією метою налагоджено обмін дитячими делегаціями Китаю та Тайваню, підтримуються зв’язки з неурядовими організаціями Тайваню. У 2001 році в Пекіні було проведено дитячий фестиваль у якому взяло участь понад 100 дітей з 18 повітів Тайваню.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4668 | 26/02/2011 Туризм, подорожі - Китай

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус