ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Морфофункциональный статус иммунокомпетентных органов цыплят  
Як привчити дитину до горщика  
Пептиди  
ДОГОВІР ДОРУЧЕННЯ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ЗНАКУ ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ  
Як поліпшити зір в домашніх умовах?  
Купуємо хом'ячка.  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА для дежурного  
Франція - країна модних тенденцій і тисячі визначних пам'яток  
П’ять способів перемогти безсоння  
Півонії в нашому саду  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
виразка   прилягаючий   MG15CDR   перитоніт   реєстр   токсоплазмоз   вироби   організації   комір   пищевые   протокол   шахта   ПРОВЕРКИ   застосовувати   кондиц  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Щодо стану договірно-правової бази двосторонніх українсько-китайських відносин в гуманітарній сфері
Щодо стану договірно-правової бази двосторонніх українсько-китайських відносин в гуманітарній сфері
Гуманітарна сфера є важливою складовою розвитку двосторонніх відносин між Україною та КНР. Активна співпраця між двома країнами у цій сфері розпочалася одразу після встановлення між незалежною Україною та Китаєм дипломатичних відносин у 1992 році.
   


Співробітництво між Україною та КНР у сфері культури регламентується підписаною 31.10.92 р. Угодою між Урядом України та Урядом КНР про культурне співробітництво (діє з 31.10.1992р.).
   У 1993 та 1995 роках на додаток до Угоди укладалися Плани про культурне співробітництва між міністерствами культури України та КНР на 1993-1995 та 1996-1997 рр. відповідно, якими було передбачено конкретні заходи в сфері культури між двома сторонами на ці періоди.
    В ході проведення Днів культури України в КНР у квітні 2002 року очікується підписання Плану про культурне співробітництва між міністерствами культури України та КНР на 2001-2003 рр.
   
   Двосторонні обміни та співробітництво між Україною та КНР в сфері освіти регламентуються Угодою про співробітництво між міністерствами освіти України та КНР на 1999-2002 р.р. (підписана та діє з 06.05.99р.) та Угодою про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені (підписана та діє з 10.12.98р.). Передбачається, що сторони протягом 2002 року розроблять та підпишуть нову Угоду про співробітництво між двома Міністерствами освіти на 2002-2005 р.р.
   У рамках реалізації Угоди про співробітництво між Міністерствами освіти України та КНР з 1999 року збільшено квоту обміну студентами та аспірантами (з 20 до 25 осіб).
   Крім того Національною академією наук України з відповідними китайськими організаціями укладено три документи щодо наукового співробітництва: Угода про наукове співробітництво між Національною академією наук України і Академією наук КНР (29.09.92р.), Угода між Національною академією наук України і Академією наук КНР про організацію безпосереднього наукового співробітництва (10.05.92р.), Договір про наукове співробітництво між Національною академією наук України та Китайською академією суспільних наук (03.05.99р.).
   Понад 36 українських ВУЗів уклали Угоди, Меморандуми або Протоколи про наміри з навчальними закладами КНР. Наприклад, Київський національний університет ім. Т.Шевченка уклав такі Угоди з рядом китайських ВУЗів, серед яких Пекінський та Цзілінський університети, Дипломатичний інститут КНР. Київський лінгвістичний університет співробітничає з Шанхайським університетом іноземних мов, Державна академія легкої промисловості України з Пекінським інститутом легкої промисловості КНР. Аналогічні документи укладені іншими ВУЗами Києва, Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Черкас та ін., де навчається багато китайських студентів.
   
   Підписаною 31.10.92р. Угодою між міністерствами охорони здоров’я України і КНР про співробітництво в галузі охорони здоров’я і медичної науки регулюються відносини між двома країнами в галузі охорони здоров’я.
    Згідно з цим документом 14-19 серпня 2000 р. відбувся візит в Україну делегації Міністерства охорони здоров’я КНР на чолі з заступником міністра Чжу Ціншеном.
   
   Стосунки між Україною та КНР у галузі туризму регламентуються підписаною під час візиту Голови КНР Цзян Цземіня в Україну 21 липня 2001 р. Угодою про співробітництво в галузі туризму.
   13.05.96 р. було укладено міжвідомчу Угоду про співробітництво в галузі фізичної культури і спорту.
   
   Співробітництво в інформаційній сфері регламентується Протоколом про співробітництво у галузі інформації між міністерствами закордонних справ України та КНР (підписаний та діє з 06.09.94р.), Угодою про співробітництво між Державною телерадіокомпанією України та Пекінським телебаченням КНР (підписана і діє з 21.05.94р.) та Угодою про обмін інформацією між Укрінформом і Агентством “Сіньхуа” (підписана і діє з жовтня 1997р.).
   На розгляді української сторони знаходиться проект Угоди про співробітництво між Центральним телебаченням КНР та Національним телебаченням України.
   
   
   
   
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5283 | 26/02/2011 Туризм, подорожі - Китай

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус