ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ожиріння - драма сучасності  
Чоловік при пологах. За та проти  
На Новий рік у Словаччину!  
Що приховують дитячі іграшки  
Как придать роскошь и изящество сегодняшнему интерьеру при помощи итальянской мебели и аксессуаров  
Звукові карти  
Як перестати ревнувати  
Кілька порад по догляду й утриманню морських свинок.  
КОНТРОЛЬНАЯ РАБОТА на тему: «СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ УПРАВЛЕНИЯ ШВЕЙНОГО ПРЕДПРИЯТИЯ»  
Протизаплідні тампони  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
організації   особи   земель   href   договір   ПРОДУКТЫ   світлові   багатоплідна   Джуран   вина   ІНСТРУКЦІЯ   Ссудный   біль   вода   віці  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сервіси поширення Прес-релізів – чому для компанії важливо бути в новинах
Сервіси поширення Прес-релізів – чому для компанії важливо бути в новинах
Деякі великі компанії мають у своєму складі відділ PR, який займається написанням і поширенням прес-релізів, у той же час інші компанії не мають можливості поширювати релізи. Це пов'язане з обмеженнями в ресурсах і часі. Саме в такій ситуації необхідні компанії, що надають професійні послуги з поширення прес-релізів   
   
   Прес-реліз, як правило, використовується для інформування громадськості за допомогою поширення новин через друковані засоби масової інформації про події компанії. У сучасних умовах, коли увесь світ підключений до Інтернету, і величезна кількість людей проводять багато годин у день у пошуках інформації, знань, послуг, продуктів і т.д., послуги з поширення прес-релізів стають надзвичайно важливими для компанії. Адже з їхньою допомогою легко створити видимість в Інтернеті, збільшити ранг сайту в пошукових мережах і одержати широке висвітлення в ЗМІ.
   Деякі компанії, що надають послуги з поширення прес-релізів, також пропонують Пошукову Оптимізацію (SEO), яка в поєднанні з високоякісним поширенням новин, забезпечує прес-релізам відмінну видимість для основних пошукових систем, таких як Google, Yahoo, і Yandex. Такі прес-релізи з'являються при пошукових запитах у випадках, коли користувачі шукають терміни, що мають відношення до компанії-клієнта або новини. Компанії, що надають послуги з поширення прес-релізів також привертають увагу блогерів, журналістів і просто людей, зацікавлених у діяльності компанії, її новинах і інформації про неї. Посилання в тілі прес-релізу направлять зацікавлених осіб на сайт компанії, тим самим забезпечать цільовий трафік.
   
   Для розширення інтернет присутності Компанії-Клієнта й, відповідно, її потенціалу до збільшення обсягів продажів і доходів, служби по поширенню прес-релізів використовують професіоналів з багаторічним досвідом роботи в написанні й оптимізації прес-релізів у самих різних областях діяльності ( від нерухомості й інтернет-стартапів до розважальних сайтів і будівництва). Але це аж ніяк не означає, що ці компанії працюють тільки для великих компаній або великих багатонаціональних корпорацій. Послуги з поширення прес-релізів дуже доступні, ними можуть скористатися навіть приватні особи, такі як правові й медичні працівники, фахівці малого бізнесу, а також малі компанії з різними вимогами.
   Сьогодні як ніколи актуальне прислів'я «З ока геть – із серця геть», якщо організація (або частна особа) регулярно не згадується в пресі, новинах, ЗМІ й Інтернеті, світ незабаром забуде про її існування й зверне увагу на щось більш цікаве. Кожний прагне одержувати свіжі й цікаві новини й не терпить застарілі. Якщо ви прагнете «бути в Інтернеті», то важливо замовляти послуги з поширення прес-релізів у професіоналів.
   Як же працюють компанії, що надають послуги з поширення прес-релізів? Компанія або агентство по зв'язках із громадськістю відправляють їм чернетку прес-релізу про нову послугу, продукт, події й т.п. Компанія ухвалює прес-реліз до поширення й направляє його своїм передплатникам (журналістам, ЗМІ й зацікавленим дослідникам) – або по електронній пошті, або факсом або за допомогою інших електронних служб, а також розміщають реліз на сайтах новин.
   Підписатися на прес-релізи компанії, що надає вам послуги з поширення прес-релізів або просто конкурента або компанії, що зацікавила вас, також не важко. Для цього потрібно всього лише відвідати її сайт і знайти посилання для ЗМІ, воно звичайно перебуває або в головному меню, або в нижній частині сторінки « Про компанію». Деякі сайти використовують такі слова, як «Преса» або « Для журналістів». Якщо сайт пропонує Rss-Канал, то підписатися на новині ще легше. Іноді можна підписатися на повідомлення по електронній пошті або просто регулярно перевіряти сайт на предмет нових прес-релізів.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5974 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус