ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
О приучении ребенка молиться Богу (Беседа родителей с детьми)  
Зміни в готовому проекті будинку  
История балета  
Щі - десять різноманітних рецептів  
Небольшой обзор основных причин, по каким вам стоит съездить в Испанию  
Налоговые правоотношения  
Як вибрати пальто?  
ДОГОВОР О предоставлении услуг  
Тайський бокс займатися чи ні  
Криза трьохліток  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
рахунок   Ссудный   Twitter   групі   одежда   Marshall   Winner   Квіти   heelys   свет,   клітки   земель   Напівсолодке   відносини   морі  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Місто Шанхай (КНР)
Місто Шанхай (КНР)
Місто центрального підпорядкування Шанхай (в Китаї його ще іноді називають Ху) розташоване на узбережжі Східно-Китайського моря в дельті річки Янцзи, є одним з найбільших міст Китаю та потужним промисловим і фінансовим центром країни.


Населення міста - близько 13 млн. чоловік постійних мешканців і 3 млн. тимчасових (в основному сезонних працівників). Площа міста – 6340 кв.км.
   Клімат в Шанхаї північний морський субтропічний муссонний. Весна та осінь коротші у порівнянні з літом та зимою. Середня річна температура +16С. У період з травня по вересень в Шанхаї сезон дощів.
   
    Шанхай має багаті водні ресурси, більшість річок впадають в Хуанпу. В районі міста ширина річки Хуанпу коливається від 300 до 770 м.
   Адміністративний розподіл: Шанхай розподіляється на 15 районів та 5 повітів.
   
    Район/Повіт Площа (кв.км)
   Район/Повіт Площа (кв.км)
   Хуанпу 4.54 Наньши 7.87
   Луван 8.05 Сюйхуей 54.76
   Чаннін 38.30 Цзінань 7.62
   Путоу 54.83 Чжабей 28.50
   Хункоу 23.48 Янпу 52.13
   Мінхан 370.75 Баошань 424.63
   Цзядин 458.80 Новий район Пудун 522.75
   Цзіньшань 586.05 Фенсянь 687.39
   Сунцзян 605.64 Наньхуей 687.66
   Цінпу 675.54 Чунмін 1041.21
   
   У 1990 році Постійним комітетлм Зборів Народних Представників м.Шанхай було ухвалено емблему міста. Трикутна емблема складається з білої квітки магнолії, великого судна-джонки та пропелеру. Пропелер символізує постійний розвиток міста, велике судно-джонка – довгу історію та майбутнє порту. Судно зображене навпроти квітки магнолії, яка є символом Шанхаю.
   Економіка. З урахуванням виробничого потенціалу Шанхая і територій, що прилягають до нього, відповідно до рішення китайського уряду в 1982 році утворено Шанхайську економічну зону (ШЕЗ). ШЕЗ утворена з метою надійного забезпечення Шанхая матеріальними та інтелектуальними ресурсами, широкого залучення іноземних інвестицій. Одним з важливих елементів ШЕЗ є спеціальна економічна зона “Новий район Пудун міста Шанхай”.
   Значна частка в економіці міста належить банківсько-фінансовому сектору. У 2001 році у Шанхаї нараховувалося 62 зарубіжні фінансові установи, а також 159 представництв іноземних фінансових закладів різних типів.
   Шанхай має сучасну мережу торговельних підприємств, які внесли свою частку у загальну додану вартість економіки міста у сумі 28,5 млрд. юанів. У Шанхаї функціонують 2900 універсальних магазинів, включаючи 1150 супермаркетів.
   За 10 місяців 2001 року товарообіг Шанхая становив 50,6 млрд. дол. США (експорт – 23,1 млрд., імпорт – 27,5 млрд.). У загальній структурі експорту міста частка Європи складала 58,3%.
   
   Стабільне зростання економіки Шанхая було б неможливим без розвитку масштабного інвестиційного співробітництва, налагодженню якого сприяв як китайський уряд, так і місцеве керівництво Шанхая. Загальна ж сума іноземних капіталовкладень в економіку міста становить 41,2 млрд. дол. США. Найбільшими інвесторами є компанії з Гонконгу, США, Японії і Сингапуру. За 10 місяців 2001 року загальний обсяг інвестицій становив 6,63 млрд. дол. США.
   Значний внесок у розвиток економіки Шанхая робить інформаційна галузь, додана вартість продукції якої зросла у минулому році на 20,6 % і склала 24,6 млрд. юанів. До 2005 року провінційний уряд планує інвестувати 2,2-2,5% валового внутрішнього продукту міста у розвиток досліджень у галузі високих і нових технологій.
   
   Увагою туристів з усього світу, що відвідуються Шанхай незмінно користуються Телевежа “Перлина Сходу”, Храм Лунхуа, Новий район Пудун, Храм Юйфо, сад Юйюань, Шанхайський музей.
    Понад 30 міст з 31 країни світу встановили з Шанхаєм побратимські зв’язки.
    У м.Шанхай функціонує 42 генеральних консульства закордонних країн, у тому числі України. Офіційна церемонія відкриття Генерального консульства України в Шанхаї відбулася 30 січня 2002 року в ході візиту в КНР Міністра закордонних справ України А.М.Зленка.
   
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5132 | 26/02/2011 Туризм, подорожі - Китай

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус