ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Основні страхи при вагітності  
Йдемо в дитячий садок  
Ніжний догляд для таємних зон  
ЛАПАРОСКОПІЧНІ ТА ЕНДОСКОПІЧНІ МЕТОДИ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ЖОВЧНОКАМ’ЯНОЇ ХВОРОБИ. ЕНДОСКОПІЧНА РЕТРОГРАДНА ПАНКРЕАТОХОЛАНГІОГРАФІЯ.  
Курящі матері народжують дівчаток  
Шампанське із фруктів  
Гінекологічне УЗД  
У США туристи можуть відчути полігамію  
Дитяче харчування безпечний раціон для самих маленьких  
Прогулянки на теплоходах по ріках і каналах Санкт-Петербурга  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мобильный   стоматология   застосовувати   грудей   рослини   Геморрагические   рожа   людства   легенів   призначення   дитячі   туляремия   heelys   прибуток   файл  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Прес-релізи - важливий інструмент приросту зовнішніх посилань
Прес-релізи - важливий інструмент приросту зовнішніх посилань
Прес-реліз (або як його ще називають, новинний реліз) – це коротка інформативна заява, що містить новину про заплановані заходи або анонси компанії. Прес-релізи призначені для поширення інформації різними способами: за допомогою поштового розсилання, факсимільного зв'язка, електронного пошти, публікацій в інтернеті.   
   Оскільки кількість людей, які шукають новини в інтернеті, постійно росте, існує жорстка конкуренція між сайтами за високі рейтинги в пошукових системах. Поряд з якісним SEO змісту сайту, посилання на сайт є важливим інструментом для оптимізації веб-сторінки згідно з вимогами інструментів пошуку. Для одержання високого рангу особливо важливими є вхідні посилання. Існують різні способи збільшення кількості посилань, такі як: додавання в каталоги статей, сайтів, блогів і, нарешті, поширення прес-релізів . Оптимізований і якісно написаний прес-реліз забезпечить відмінне вхідне посилання.
   Перевагою використання прес-релізів є те, що їх написати й поширити набагато дешевше, чим провести масштабну рекламну кампанію, а результатів можна добитися більших.
   Написання прес-релізу – справа не складна, якщо додержуватися певних стандартів. Прес-релізи завжди повинні містити важливі й своєчасні новини, що стосуються компанії. При написанні прес-релізу слід ураховувати, що у вас дві цільові аудиторії. Ви повинні думати про журналістів, які першими прочитають ваш прес-реліз і про аудиторію, яка буде читати його після того, як журналіст порахує його гідним для висвітлення в новинах і опублікує його.
   Якісний прес-реліз можна буде розмістити на інших сайтах, збільшивши в такий спосіб кількість переглядів, що у свою чергу підвищить ранг у пошукових системах. Якщо ваші новини будуть відповідати вимогам і будуть опубліковані на сайтах таких пошукових гігантів як Google і Yandex, рейтинг вашого сайту збільшиться автоматично, без усяких зусиль.
   Ключові слова дуже важливі в будь-якому SEO тексті, і прес-релізи не є виключенням. Вибір ключових слів повинен бути заснований на останніх дослідженнях. Текст прес-релізу, наповнений ключовими словами, має високу цінність для вашого бізнесу. Врахуйте, що повинна дотримуватися відповідна щільність ключових слів ( від 8 до 15%). Для одержання високих рангів у пошукових системах, прес-реліз повинен мати посилання, що містять ключові слова.
   Після написання прес-релізу, наступним завданням, є його поширення. Ви можете відправити текст релізу листом у газети й веб-редакторам. Проте, для більш якісного поширення прес-релізів в інтернеті слід скористатися послугами сайтів, які займаються поширенням прес-релізів професійно, тому що їхні сайти постійно проглядаються пошуковими роботами. Якщо текст вашого релізу є оригінальним і добре написаний, шанси на одержання високого рангу в пошукових системах збільшуються.
   Після того, як прес-реліз розповсюджений у ЗМІ, не забудьте опублікувати його на вашому сайті й забезпечте його трансляцію через Rss-Канал, це дозволить охопити більше число глядачів. Оптимізований прес-реліз залучить потенційних клієнтів на ваш сайт, які, у свою чергу, будуть сприяти розширенню вашого бізнесу.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6625 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус