ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Щоб хутро було привабливим  
Рестайлінг BMW 3 серії  
Новорічні канікули в Норвегії  
Тема 6. ОТНОШЕНИЯ ОРГАНИЗАЦИИ С ПОТРЕБИТЕЛЯМИ  
В 30 років дружба тільки починається  
Як зберегти здоров’я дитини від шкільних перевантажень  
На що звернути увагу при покупці електрочайника?  
Простий секрет знаходження ідеальної ваги  
Продвижение ресурса статьями  
Знайти головний доказ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
рожа   пальт   Дієта   флюктуация   хелікобактер   фото   производства   ІНСТРУКЦІЯ   МОРКВА   збільшення   подарунок   містить   google   вагітності   цены  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Йога - джерело здоров’я!
Йога - джерело здоров’я!
Спосіб життя сучасної людини неминуче відбивається на здоров’ї, і якщо ви не приділяєте увагу своєму тілу, забезпечуючи його рухливістю у всіх напрямках, те вже до 30 років хребетні диски й суглоби починають стискуватися, втрачають еластичність, що приводить до підвищення ймовірності різних, часом серйозних, ушкоджень.


Про те, як регулярні заняття йогою можуть змінити хід закономірних процесів старіння й старіння організму розповідає ця стаття.

Досить поширені грижі, обмеження нервів, мікротравми й травми хребта. При цьому можуть постраждати органи й інші частини тіла, які стимулюються нервовими закінченнями. Тому так важливе подовження хребта для збільшення простору між хребцями.

При малорухливому способі життя м’яза втрачають тонус, а навантаження на м’язові групи, що забезпечують вертикальне положення тіла розподіляється нерівномірно. У результаті суглоби зазнають зайву напругу, людина відчуває виснаження сил, у результаті вона рухається ще менше, тому що рухи викликають у неї дискомфорт

Практика йоги зменшує подібну скутість, і, навіть у похилому віці існує можливість насолоджуватися своїм тілом, продовжувати займатися фізкультурою, робити далекі прогулянки, танцювати, брати участь у рухливих іграх, плідно трудитися

У людському тілі більш ніж 600 великих м’язів і ще тисячі мікроскопічних. Вони різні по величині й значенню, на жаль, більша частина їх атрофується від бездіяльності. Щоб не втратити їх остаточно, а разом з ними й здоров’я, необхідно виявляти їх за допомогою різноманітних вправ і застосовувати.

Схоже, природа припустилася помилки відносно людини, коли на відміну від тварин поставила її на дві ноги. Вертикальне положення викликало появу в «історії хвороби» людства безлічі додаткових відміток про проблеми зі здоров’ям. Реверсивні (перевернені вниз головою) пози йоги, міняючи напрямок впливу сили ваги на тіло, впливають благотворно на кровообіг, легені й мозок, обертають назад передчасне старіння.

М’які розтягування в комбінації із правильним подихом і активні силові вправи в комбінації з розслабленням м’язів полегшують перепади настрою й пригніченість, знімають стреси. Регулярні заняття протягом тривалого часу нормалізують обмін речовин, надаючи тілу правильну й гарну форму. Йога допомагає послабити симптоми менопаузи, знижує ризик виникнення остеопорозу в жінок.

Регулярна практика реверсивних поз, за словами відомої в усьому світі Індри Деві, що вмерла у квітні 2002 р. у віці 102 роки, «є найважливішими позами, що виправляють порушення гормональної рівноваги».

Хатха-йогою я почала займатися в 30 років, після того як в одній із книг по цій системі наткнулася на фразу: «Всякий, хто зуміє здолати свою лінь, досягне в йогі успіху. І не важливо, молодий він або старий, хворий, слабкий або навіть старезний…». На той час я була хоч і порівняно молода хронологічно, але хвора й слабка, тому що через скривлення хребта почалися функціональні порушення в организмі.

Будучи медиком і поміркувавши над своїм жалюгідним положенням, я вирішила не шукати допомоги ззовні, а домагатися зцілення самотужки, своєю волею. Я виявилася права, тому що за роки занять за допомогою тренінг-технологій по системі йоги я позбулася проблем зі здоров’ям без єдиної таблетки, зміцніла фізично й морально. Хтось із гумористів жартував: «Якщо в 40 років прокидаєшся ранком, і нічого не болить, виходить, ти вмер». Тепер до мене це не ставиться, завдяки регулярній практиці я забула про ранкову скутість тіла й, звичайно, про болі в хребті. Свої заняття я починала з того, що не могла дотягтися пальцями рук до підлоги в нахилі вперед. З тих пор йога стала для мене джерелом життя й здоров’я

На величезний жаль, більшість людей перестала активно пручатися хворобам. Вони повністю віддаються в чужі руки й очікують чуда зцілення. У результаті система охорони здоров’я перетворюється в систему «хворобо-охорони». Замість того, щоб надавати нужденним екстрену допомогу, медицина грузне в цілому «букеті» супутніх проблем і захворювань, які людина при активній позиції стосовно свого здоров’я, цілком могла би вирішити самостійно ( про проблеми зі станом здоров’я населення я знаю не з чуток, а по досвіду 12 літньої медичної практики в лікарні й у лікарсько-фізкультурному диспансері).Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4187 | 26/02/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус