ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Вартість створення веб сайту  
Мифы про металлопластиковые окна.  
УСТАНОВЧИЙ ДОГОВIР про створення та дiяльнiсть товариства з обмеженою вiдповiдальнiстю  
10 порад по розкручуванню веб-сайту  
План действий для подготовки к Украине после Януковича  
Фізичні вправи підвищують самооцінку й поліпшують самопочуття  
Салон дитячих меблів «Кімнатка» - широкий вибір меблів для дітей  
10 методів боротьби з пізніми вечерями  
ЗАПАЛЬНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ТОВСТОЇ ТА ПРЯМОЇ КИШКИ  
Все про интернет-банкинг  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Контакт   вироби   медицина   подорожі   фітнес   дитячі   комір   жіночі   организации   кофт   елетероукок   Дяченко   isic   заболевания   ТЮТЮНОВИХ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Кодування від зайвої ваги
Кодування від зайвої ваги
Струнка, підтягнута фігура – мрія будь-якої жінки. Війна із зайвими кілограмами ведеться постійно, і немає їй кінця й краю.


Для одних бій з надлишковою вагою має локальний характер і обмежується випадковими перестрілками між бажанням чого-небудь з’їсти й необхідністю сходити на тренування в спортивний зал. Для інших воно перетворюється в повномасштабну війскову операцію, із залученням засобів далекого й близького бою: екстремальних дієт, екзотичних методів схуднення й психотерапевтичного впливу. Тема цієї статті – кодування від зайвої ваги, ми розповімо про переваги й недоліки цього способу

Кодування від зайвої ваги одержало визнання в 1985 році, коли Міністерство охорони здоров’я офіційно закріпило за психотерапевтичними методами лікування право на існування. У той час у країні проходила антиалкогольна компанія, і влада була готова дати путівку в життя будь-якому методу, здатному допомогти народу подолати пагубну звичку. Сьогодні можна закодуватися не тільки від тяги до спиртних напоїв, будь-яка шкідлива залежність відступає під впливом професійних лікарів. Споконвічне бажання людини одержати все й відразу робить кодування, здатне за мінімальну кількість сеансів відвернути потяг до дурних звичок, популярних серед населення.
   Механізм впливу Кодування від зайвої ваги складається з декількох етапів. Спочатку досвідчений лікар-психотерапевт нагнітає напругу, барвисто розповідаючи про шкоду переїдання. Людину налаштовують на інший, не гастрономічний підхід до їжі, переконливо доводячи шкоду солі, цукру, білого борошна й інших аналогічних продуктів з медичної точки зору. Потім проводиться сам сеанс кодування, побудований на методі негативних впливів. Пацієнтові, веденому в транс, вселяється відраза до певних продуктів, до вживання великої кількості їжі. Досвідчений кодувальник здатний так провести сеанс, що кожний шматочок торта викличе в людини погіршення самопочуття, нудоту. Перед його думкою відразу будуть проходити картини, "намальовані" лікарем під час гіпнотичного сеансу: як він не може натягнути на себе одяг, пройти у дверний проріз і ін. До того ж, перед кодуванням від зайвої ваги пацієнтові рекомендується не їсти протягом доби. Така стресова підготовка підсилює сприйняття й формує ґрунт для кращого засвоєння коригувальної установки. Після сеансу кодування професійний психотерапевт повинен обов’язково навчити пацієнта правильному режиму харчування й основам аутотренінгу.
   Шукаємо першопричину Отут і починається найголовніше. Тяга до їжі (якщо вона, звичайно, не обумовлена гормонально-ендокринними порушеннями) – не що інше, як можливість відгородитися від усіляких проблем і безладу у житті. Шкідливі звички дозволяють нам заглушити дитячі образи, сховатися від критики, страху бути нелюбимим, почуття провини. Зайві кілограми на нашій талії - це своєрідне рятувальне коло нам, що допомагають, триматися на плаву в цьому нелегкому житті. От чому, перш ніж робити кодування від ожиріння, необхідно самостійно або під керівництвом гарного психотерапевта знайти й спробувати усунути першопричину вашої тяги до рясної їжі. На це знадобиться багато часу, мінімум півроку роботи з висококласним фахівцем, але результат буде стабільний і остаточний. Ви самі дасте собі установку на скидання ваги, у вас з’явиться правильна мотивація. Зникнуть страхи й комплекси, настане психологічна стійкість. А це перший крок до позитивної самооцінки. Статистика показує, що 50% пацієнтів після кодування від ожиріння розстаються зі шкідливою звичкою на строк, оговорений з лікарем. З них тільки половина й далі дотримується правильного режиму харчування, інші зриваються й вертаються до колишнього способу життя. У такій статистиці немає нічого дивного, адже кодування від зайвої ваги це, по суті, заборона на ті або інші дії. Воно не рятує від причини, яка дала поштовх до виникнення шкідливої звички. Людина перестає об’їдатися, а психологічна напруга усередині залишається й, що не заглушається солодкими тістечками й жирними котлетами, виходить назовні у вигляді нервових зривів і психосоматичних захворювань. Дуже часто на зміну одній закодованій звичці приходить інша, не менш шкідлива залежність.
   Кодування від ожиріння ефективно в тому випадку, якщо людина покладає надії не тільки на лікаря й чудо, але й на самого себе.
   
   Міфи й реальність
   1. Кодування від зайвої ваги можна провести за один сеанс. Це - правда, але такий швидкий вплив може мати непередбачені наслідки для людини. Професійний лікар обов’язково знайде причину відхилення й налаштує людину на досягнення мети, а це неможливо зробити за один візит.
   2. Після кодування можна занедужати. Механізм кодування від зайвої ваги, як і будь-яка психологічна корекція повинна виконуватися професіоналом. Якщо доморослий "фахівець" починає впливати на психіку й міняти глибинні особистісні налаштування, це може призвести до зривів і розбалансуванню психологічної стійкості. Тому, кодування можна довірити тільки перевіреному психотерапевтові, що зарекомендував себе.
   3. Після кодування можна не обмежувати себе в їжі... Це є оманою. Якщо не дотримуватися дієти й закинути заняття спортом, результату не буде.
   Кодування від ожиріння не забере зайві кілограми, воно допоможе вам налаштуватися на потрібну хвилю й поміняти пріоритети. Вам буде дана установка на дотримання правильного режиму харчування, і всілякі обмеження, які неминучі в процесі схуднення, будуть сприйматися не так важко.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 11429 | 26/02/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Психологія схуднення

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус