ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Зміцнюємо відносини з дитиною тиждень 1  
«Малиш» - підтримка з рідної землі  
Расчеты прогнозных данных в MS Excel  
«А чи лягли б ви на операційний стіл, якби знали, що Вас оперуватиме ГАЗОЗВАРЮВАЛЬНИК?»  
Як варити каву в турці — ніжна пінка, чудовий аромат, насичений смак  
10 подарков, которые не стоит дарить друзьям  
Капучіно – італійська кава, присмачена ніжними молочними вершками  
Яке бігове колесо вибрати для хом'яка?  
Що таке купероз?  
Голубая ель символ успеха и достатка  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мобильный   робіт   кислота   Сима   аденовирусная   тренажер   офор   хелікобактер   залоза   АВТОПОКРЫШЕК   роль   питання   навчання   болезням   рослини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Схуднення обличчя - із селянки в аристократку
Схуднення обличчя - із селянки в аристократку
Багато жінок скаржаться, що в процесі схуднення їх обличчя худне в останню чергу. Але ж так хочеться, щоб овал обличчя став більш чітким, з’явилася аристократична запалість щік і риси обличчя стали дрібніше.


Ще більш проблематичним є той факт, що коли обличчя худне внаслідок втрати великої кількості кілограмів, то це супроводжується відвисанням щік і появою в’ялої шкіри на місці колишнього другого підборіддя. Таким чином, схуднення обличчя має на увазі дві проблеми - або воно відбувається дуже повільно, або супроводжується появою небажаних побічних ефектів.

Схуднення обличчя за допомогою дієти

Якщо повнота обличчя не пов’язане з особливістю зовнішності, а лише викликана наявністю зайвої ваги, то схуднення ообличчя можна добитися методичним дотриманням дієти. Для того щоб схуднути, потрібно виключити з раціону жирні й солодкі блюда, зменшити вживання вуглеводів. Раціон потрібно складати з урахуванням потреб організму в калоріях, залежно від росту, віку й характеру фізичної активності. Скорочення споживання калорій допоможе схуднути як організму в цілому, так і призведе до схуднення обличчя.

Схуднення обличчя за допомогою вправ

Щоб прискорити схуднення обличчя й запобігти появі таких небажаних побічних ефектів як обвислі щоки, глибокі зморшки в області носогубного трикутника й в’яла шкіра під підборіддям, крім дотримання дієти потрібно щодня виконувати спеціальний комплекс вправ.

У зубах потрібно затиснути олівець і «малювати» їм у повітрі букви й цифри. Особливу увагу потрібно приділити цифрі «8», буквам «А», «М», англійській «W».
    Куточки рота опускаємо вниз, при цьому сильно напружуємо м’яза шиї, потім розслаблюємося. Повторити вправу 10 разів.
    Губи витягаємо вперед «трубочкою» і виголошуємо звуки й-е-в. Потім послідовність звуків міняємо. Вправа виконуємо 3-5 хвилин.
    Виконуємо повороти голови в ліву й праву сторону, при цьому підборіддям тягнемося поперемінно то до одного, то до іншого плеча. Повторюємо по 10 разів у кожну сторону.
    Дещо міняємо виконання попередньої вправи: голову опускаємо вперед, підборіддям упираємося вище грудей, потім виконуємо повороти головою вправо-ліво, підборіддям при цьому тягнемося то до одного, то до іншого плеча. Повторюємо по 10 разів у кожну сторону.

Схуднення обличчя за допомогою масажу

Для того щоб контури обличчя були чіткіше, а шкіра стала більш пружною, потрібно щодня виконувати масаж обличчя за допомогою мокрого рушника. Невеликий махровий рушник потрібно змочити холодною водою або трав’яним настоєм. Розтягуючи рушник за кінці, виконуємо поплескування області підборіддя, низу щік, усього контуру обличчя. Такий масаж поліпшує мікроциркуляцію в тканинах, зменшує набряклість і підвищує пружність шкіри.

Особливо корисний такий масаж, якщо після схуднення обличчя в області другого підборіддя шкіра в’яла й схильна до зів’янення. Однак доцільніше буде використовувати масаж у профілактичних цілях, і використовувати його на самому початку схуднення. Таким чином, можна не тільки попередити відвисання шкіри, але й активізувати процес схуднення обличчя.

Схуднення ообличчя за допомогою естетичної хірургії

У деяких випадках кругла форма обличчя може бути відкоректована тільки за допомогою естетичної хірургії. Зробити щоки впалими можна за рахунок видалення жирового тіла щоки або грудок Биша, які являють собою скупчення жирової тканини в області щік. Значна кількість жирової тканини в цій області може не тільки надавати обличчю круглу форму, але й сприяти поглибленню носогубних зморшок, опущенню щік і зниженню чіткості овалу обличчя. За допомогою естетичної хірургії можна вилучити, зменшити в розмірі, або перемістити грудки Биша. Це дозволяє добитися схуднення обличчя, зробити щоки впалими, полегшити їхню вагу й підтягти. Контури обличчя стають після такої операції більш чіткими, а носогубні зморшки менш глибокими, що в сукупності забезпечує ефект, що омолоджує.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 19051 | 26/02/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Психологія схуднення

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус