ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Малина і її корисні властивості  
Самим корисним фруктом визнаний ківі  
Чи важливий для школяра режим  
Як правильно організувати своє харчування  
Капустяна дієта  
Куда поехать летом на море в июле?  
ДОГОВІР на проведення маркетингових досліджень  
Надягаємо кімоно  
Як спокусити чоловіка  
Как найти жилье, минуя посредников. Обзор главных преимуществ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
літнє   Twitter   Лептоспироз   вагітності   групі   троянда   гідроакумулятор   задачи   izumrud   одежда   Одержання   шубы   салон   правець   проститутки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як вибрати бігову доріжку для дому
Як вибрати бігову доріжку для дому
Вибираючи бігову доріжку, насамперед, слід визначитися, за рахунок чого її полотно буде приводитися в рухи. Варіантів два.


Можна десятиліттями збиратися в спортивний зал, але підсвідомо шукати причину, щоб момент його відвідування відстрочити, а можна спонтанно купити тренажер і займатися на ньому собі на втіху. Ефективні й перевірені часом тренажери, користуються незмінною популярністю й серед жінок, і серед чоловіків. Вони ідеальні для тих, хто з якихось причин не може робити пробіжки на свіжому повітрі. Для того, щоб бігова доріжка не приєдналася до тих речей, постійним місцем прописки яких стала комора, до її вибору слід підійти з усією серйозністю

Вибір бігової доріжки. Сила ніг

Вибираючи бігову доріжку, насамперед, слід визначитися, за рахунок чого її полотно буде приводитися в рухи. Варіантів два. Перший – полотно рухається за рахунок сили ваших ніг. Це – механічна доріжка. Щоб привести тренажер у дію, треба прикласти певне зусилля. Цю особливість можна віднести й до переваг, і до недоліків конструкції. Якщо ваша мета – накачати м’язи гомілки, механічна бігова доріжка буде гарним варіантом тренажера. Якщо ви не бажаєте змінювати пропорції ніг, варто подумати про покупку електричного варіанта бігової доріжки. Як правило, жінкам посилене навантаження на ноги ні до чого. Не варто вибирати механічну доріжку й у тому випадку, якщо є навіть незначні проблеми із суглобами або судинами ніг. Як різновид механічної бігової доріжки виробники пропонують магнітні конструкції. Вони відрізняються більш легким ходом полотна. Тренування на механічній доріжці повністю імітує біг на місцевості. Ви самостійно визначаєте швидкість і ритмічність рухів. І в цьому теж її перевага. Додайте сюди відносно невелику вартість і відсутність витрат на електрику. До недоліків механічних бігових доріжок можна віднести їхню слабку оснащеність приладами, що фіксують різні показники ефективності тренування. Як правило, механічна бігова доріжка має датчик довжини дистанції, таймер і прилад, що показує швидкість. Лічильником витрачених калорій і обладнанням, що зчитують показання пульсу, обладнані не всі механічні тренажери.

Бігова доріжка. Енергія електрики

Електрична бігова доріжка для будинку зовні відрізняється від механічної, як велосипед від гоночного байка. Насамперед, ці відмінності стосуються панелі. Маса програм, які закладені в цьому обладнанні, дозволяє задавати різні режими тренування. Ціна бігової електричної доріжки прямо залежить від того, наскільки вона багатофункціональна. При виборі оформлення панелі враховуйте те, що керування повинне бути простим і зрозумілим. Під час тренування вивчати інтерфейс не дуже зручно, тому краще вибирати моделі, у панелі яких можна орієнтуватися інтуїтивно. Якими приладами бігова доріжка для будинку повинна бути оснащена обов’язково? Насамперед, тим стандартним набіром, який є присутнім у механічних моделях. Треба враховувати, що навіть на тренажерах одного виробника, таке, наприклад, обладнання, як датчик пульсу, може бути розташоване у різних місцях. Найчастіше це – поручні, але можливі варіанти, коли він розташовується на панелі, або ж прикріплюється до мочки вуха. Вибирайте те, що для вас зручніше. Сумніваєтеся – купуйте класичні, тобто моделі із вбудованими в поручні датчиками. Під час тренування використовуйте поручні винятково для контакту з датчиком і підтримки рівноваги й у жодному разі не переносіть на руки частину навантаження, призначеного для ніг. Ви ж не користуєтеся додатковими пристосуваннями під час звичайного бігу, а бігова доріжка для будинку покликана імітувати природню пробіжку. Гарні електричні доріжки постачаються з ключами безпеки. Вони виконують ту ж функцію й діють по тому ж принципу, що й ключі безпеки на водних мотоциклах. Ключ прикріплюється до пояса, у випадку помилки спортсмена висмикується із гнізда, полотно доріжки зупиняється, і можливість травми мінімізується. Для досягнення бажаного ефекту в найбільше оптимальний термін призначені програми, якими доповнені найбільш функціональні бігові доріжки. Задавши в таку програму вік, вагу й деякі інші індивідуальні параметри, вам залишається тільки дотримуватися того навантаження, яке запропонує програма. Більш досвідчені спортсмени можуть самостійно встановлювати інтенсивність тренування.

Як вибрати бігову доріжку для будинку: параметри полотна

У питанні про те, як вибрати бігову доріжку, важливо правильно підійти до вибору полотна. Насамперед, вас повинні зацікавити його розміри. Вузьке й коротке створить незручності під час тренування. Ви будете змушені постійно контролювати довжину кроку, при цьому небезпека травмування буде підвищеню. Зазвичай на родину купують один тренажер, але гарної якості. Вам треба вибрати такий, щоб підійшов і дитині, і дорослому. Оптимальною вважається бігова доріжка шириною не менш 40 см. і довжиною не менш 130 см. Важлива і якість матеріалу, з якого полотно виготовлене. Чим більше в ньому шарів, тим краще. Здобуваючи такий тренажер, як бігова доріжка для будинку, ви виграєте, як мінімум, тричі – заощаджуєте на покупці абонемента в спортивний зал, одержуєте можливість завжди бути стрункою й віддаляєте момент походу до докторів.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8431 | 26/02/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Обладнання для фітнесу та схуднення

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус