ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Як підібрати кольори для сторінки сайту  
Я щеплень не боюся. Нюанси вакцинації  
Аборт - який зміст цього слова, що воно значить для кожного з нас?  
Йога для схуднення  
Бездетность — рок или симптом?  
Відпочинок у Криму  
Способи розслаблення для вагітних  
Дитячі іграшки вчора й сьогодні  
Все що ви хочете знати про суп  
Китайська дієта  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
пожара   вагітності   весілля   онлайн   групи   земель   плода   фотообои   дитячі   ігри   засипати   Ссудный   герпес   МОРКВА   Страхование  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Гімнастика Цигун
Гімнастика Цигун
У своєму прагненні бути гарною й здоровою ви переглянули масу методик, якісь із них випробували на собі й переконалися в їхній неефективності


Інші не підійшли вам через безліч протипоказань? Тоді саме час познайомитися з унікальною системою, яка називається гімнастика Цигун. Розповімо про прості і, разом з тим, діючі вправи, які доступні абсолютно всім. Ці вправи не мають протипоказань за віком, не важлива тут і фізична підготовка. Будь-хто бажаючий може за допомогою гімнастики Цигун добитися приголомшливих результатів у зміцненні здоров’я, підвищенні імунітету, доданні стрункості фігурі й, що не менш важливо, у стабілізації емоційного стану.

Щоб зрозуміти принцип дії, на якому заснована гімнастика Цигун, ми пропонує вам віднестися до неї не як до виду спорту, а як до мистецтва. «Цигун» - це назва, що відбулася від злиття двох китайських ієрогліфів – «Ци» і «Гун», що позначають відповідно «енергія» і «регулювання, керування». Незважаючи на те, що в основі методики лежить правильний подих, Цигун вправи виконуються з обліком трьох об’єктів регулювання: подиху, положення тіла й свідомості. Взагалі в китайських оздоровчих методиках свідомості завжди приділяється особлива увага. У Китаї вірять, що існує три види «ци» - небесна, земна й людська. Тому що людська «ци» багато в чому залежить від земної і небесної, то їх єднання безпосереднім чином впливає на долю. На цьому постулаті засновано багато лікувальних й оздоровчих процедур. Буддисти використовують енергію «ци» при медитації й у якості засобу для просвітління душі. Для того, щоб осягтися філософію Цигун, потрібні роки завзятої праці. Знання, отримані в результаті багатовікових вивчень життєвої енергії, з успіхом використовуються сьогодні в нетрадиційній китайській медицині – у масажі, траволікуванні, голковколюванні. Одним з напрямків, заснованих на можливостях людини керувати своїм життям, є гімнастика Цигун.

Гімнастика Цигун для здоров’я

Про позитивні аспекти впливу гімнастики Цигун на здоров’я можна говорити багато й однаково залишиться деяка недосказанність. Сьогодні клініками не тільки Китаю, але й усього світу використовується дихальна гімнастика Цигун у якості профілактики й лікування захворювань органів подиху. У комбінації з масажем її застосовують при лікуванні опорно-рухового апарата, крім того, уже доведене, що діти, що займаються гімнастикою Цигун, менш піддані застудам і вірусним захворюванням.
   Проблеми з органами травлення, з судинами й багатьма іншими системами організму вдало зменшуються за допомогою гімнастики.
    Цигун вправи.
   Прості у виконанні, вони здатні відновлювати організм, підвищувати його захисні властивості й омолоджувати. Про те, що наскільки діє методика Цигун на організм, можна судити по тому факту, що займатися нею можуть навіть вагітні жінки, причому, незалежно від строку вагітності. При цьому в них знижуються прояви токсикозу, усувається погроза викидня, зменшуються набряки. Якщо немає ускладнень після пологів, то вже через один - два тижні можна приступати до вправ, що відновлюють. Однак, не слід робити це безконтрольно.

Гімнастика Цигун для стрункості фігури

Заняття гімнастикою Цигун не схожі на виконання звичайного комплексу вправ. Це плавні рухи, які спрямовані на пророблення всіх м’язів. Відсутність серйозних фізичних навантажень – не єдина перевага, якою відрізняється гімнастика Цигун від інших комплексів. Тут менше обмежень і протипоказань, а дієвість вправ набагато вище за рахунок того, що в тканинах, насичених, завдяки системі подиху, киснем, процес спалювання жиру відбувається природно. По великому, рахунку, Цигун вправи спрямовані не конкретно на схуднення. Їх ціль – оздоровлення всіх систем і органів організму. А здоровий організм із нормальним обміном речовин не схильний до нагромадження жирової тканини. Варто відзначити, що, займаючись гімнастикою Цигун, вам доведеться обмежити себе в деяких кулінарних пристрастях. Однак, це не буде дієтою. Основою харчування, згідно з методикою Цигун, є гармонія п’яти смаків: солодкого, гострого, гіркого, кислого й солоного. На цьому принципі заснована вся китайська кухня, що так полюбився нам за останні роки, так що ніяких складностей з відмовою від жирної й висококалорійної їжі люди, що вибрали для себе Цигун вправи, звичайно не мають.

Гімнастика Цигун для підтримки психологічної й емоційної рівноваги

Основою виконання вправ Цигун служить усвідомлене розслаблення. За даними наукових досліджень, гімнастика Цигун знижує активність нервової системи, завдяки чому відповідні реакції організму на зовнішні подразники значно слабшають. Приходить відчуття спокою, а нервова напруга зникає. Гармонія душі й тіла – так можна назвати стан людини, не вдаючись в опис фізіологічних і біохімічних процесів, що відбуваються в організмі. У нормальному стані людина відчуває сім почуттів: радість, сум, гнів, страх, скорботу, міркування й переляк. Завдання гімнастики Цигун – навчити цими почуттями керувати. Довге перебування в одному з емоційних станів здатне спровокувати хвороби. Будь-яке психічне порушення може нести із собою психологічну травму, тому здатність керувати емоціями – це застава не тільки психічної стабільності, але й фізичного здоров’я.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5825 | 26/02/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус