ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Гастрономічне значення й правильне вживання горілки  
КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ: “УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ”.  
Авиабилеты в Хургаду.  
Ламинированный пол. Достоинства и недостатки.  
Як виростити кавове дерево  
5 не таких вже й шкідливих продуктів  
Курорт Мінеральні Води. Санаторії Єсентуки. Корисна відпустка  
Які труднощі чекають початківця на шляху до успіху в інтернет-бізнесі  
Професійна допомога в інтер'єрі  
Ліки для схуднення смертельно небезпечно  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
клапаны   людства   реферат   портфоліо   офор   аеробіка   Дієта   Облік   маша   виразковий   лілія   Діагностика   міфи   Зимовий   перед  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Морські свинки.
Морські свинки.
Батьківщина морських свинок - північна частина Південної Америки, район заболоченої території її лісових окраїн. Інки приручили їх тому, що використали м'ясо морських свинок у їжу. По характеру ці тварини дуже невибагливі й добре розмножуються в неволі, тому іспанські конкістадори брали їх на кораблі як живий корм. Так в 16 столітті морські свинки потрапили в Європу.


Сьогодні виведена велика кількість порід цієї дивної тварини. Вони відрізняються розмірами, кольором вовни, але використовуються, в основному, у лабораторних цілях. Їхнє природне фарбування з’єднує в собі сірі й коричневі кольори на спинці й білі - на черевці. В 16 столітті їх називали "заморські свинки", пізніше виникла скорочена назва - "морські свинки".
   
   Розміри морських свинок досягають 35 см у довжину, хвіст короткий і тонкий. Розрізняють цих тварин по кольору хутра і його довжині. Морських свинок з довгою вовною називають ангорськими. Якщо у тварини вовна коротка, то це - розети. І ангорські морські свинки й розети сьогодні дуже часто зустрічаються не тільки в лабораторії, але й у домашніх живих куточках. Їхнє утримання не вимагає спеціальних навичок і цілком безпечне. Дитині молодшого й середнього шкільного віку дуже цікаво спостерігати за звичками цієї відданої тварини.
   
   Якщо ви вирішили, що в живий куточок вашого будинку оселиться морська свинка, то, насамперед, подбайте про клітку. Для свинок виготовляють клітки розміром приблизно 100 x 90 мм залежно від місця їхньої установки й мети утримання тварини. Для будиночків використовують металеві сітки, установлені на дерев'яний каркас. Дно клітини теж повинне бути зроблене із сітки. Піддон краще зробити висувним, щоб мати можливість щодня чистити клітку. Усередині клітки встановлюють окремо одне від одного на висоті 15-20 мм від підлоги годівницю, ясельки для трави й поїлку. Клітку можна змайструвати з картону або з дерева, важливо, щоб вона була провітрена й завжди чиста.
   
   Морські свинки дуже невибагливі в їжі: овес, сіно або трава, овочі, каші, зварені на воді або на молоці, пшеничні висівки, запарені перед подачею, вітаміни й мінеральні добавки, крейда, сіль-лизунець. Салат із листів кульбаби – найбільш улюблене блюдо влітку. Узимку - салат з моркви й буряка. Головне, щоб у раціоні морської свинки не було одноманітності й нестачі мікроелементів.
   
   У неволі морські свинки розмножуються цілий рік. Полова зрілість у звірів наступає з 3-х місяців. А спаровувати тварин селекціонери рекомендують не раніше, ніж через 7 місяців.
   
   Самка виношує свого дитинча протягом 65 днів. Малята з'являються на світло з кишечником дорослої особи й повністю сформованою системою обміну речовин, тому крім материнського молока їм потрібен звичайний корм. Головна проблема для тварин - це протяги й вогкість, тому дуже важливо не застудити морських свинок, оскільки вони реагують на самі незначні зміни температури й вологості повітря.
   

Автор: Nastia | Відгуки: 0 | Перегляди: 6395 | 18/02/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Гризуни

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус