ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Зуби під час вагітності  
Користь побічних ефектів популярних ліків  
Реанимация новорожденного, лекция, реферат в формате PowerPoint  
Незвичайні послуги готелів світу  
Акустика в конференц-холлах  
ФІТНЕС ПО ГОРОСКОПУ. КОЖНОМУ СВОЄ  
ДОКУМЕНТЫ РЕГЛАМЕНТИРУЮЩИЕ РАБОТУ АКУШЕРСКО-ГИНЕКОЛОГИЧЕСКОЙ СЛУЖБЫ Украины  
Забобони й прикмети вагітних жінок  
Гарне волосся - окраса кожної жінки  
Вагітність - привід виглядати стильно! Підбираємо гардероб на дев’ять місяців  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
chandi   Сервис   заболевания   радіо   мечі   нирки   виготовлення   косметика   дітей   Урок   мигдалини   Пиар   Сепсис   Яндекс   кофт?   болезням  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як гуляти із собакою?
Як гуляти із собакою?
Гуляти, особливо з молодим собакою, краще починати там, де він увесь час буде залишатися на очах, подалі від небезпечних автомобільних доріг і проїздів. І, звичайно ж, краще його не запускати в загальний вільний хоровод собачих майданчиків.


Тут собака може одержати не тільки дурні манери, але й підхопити згубну хворобу, розгубити всі навички й тонкі нитки психологічного контакту зі своїм хазяїном.
   
   Почнеться відчуження, а можливо, і недовіра. «Розбовтуючись» на прогулянках, собака своєю непокорою руйнує все те, що з такою працею її власник зводив під час їх спілкування в будинку. На вулиці завжди складніше керувати собакою, він завжди гірше слухається й більш уповільнено виконує команди. Дуже багато тут відволікаючих факторів, які не дають йому зосередитися. До цього власник собаки повинен бути готів заздалегідь і сприймати всі вуличні «несподіванки» спокійно.
   
   Саме із цієї причини всі вправи, які вихованець ідеально відпрацьовує в домашніх умовах, потрібно відпрацьовувати додатково в умовах вулиці. Не раджу я гуляти серед собачих скупчень із щеням ще й тому, що маленьке щеняти може злякати великий або агресивний собака. Щеня завжди перебуває в підлеглім положенні до дорослої тварини й намагається це показати при наближенні великого собаки. Тому поспішати із собачими знайомствами не варто.
   
   Говорять, що молодий собака в суспільстві інших буде більше рухатися й розвиватися. Ця версія неправильна. І серед вольниці собачих майданчиків повно рахітів. Гуляйте із собакою більше, займайтеся ним під час прогулянок і будьте впевнені, що ваш пес виросте цілком здоровим. Я надаю винятково важливе значення прогулянкам, тому що це найкращий спосіб завоювати серце вашого вихованця, установити з ним психологічний контакт, та й навчити його стежити за вами, вашими жестами. Він привчається увесь час бути поруч або не упускати вас із виду. А ця дуже коштовна якість.
   
   При цьому не обов'язково постійно «смикати» його командами або привертати увагу до себе. Собаці потрібно дати самостійність. Нехай він займається своїми справами під вашим доглядом. Але от «згубитися» ненароком можна. Варто зайти за дерево або сховатися, як ви побачите, як собака почне вас пасти навіть коли займається своїми справами. Такі «схованки» обов'язково потрібні, щоб привчити молодого пса стежити за вашим місцезнаходженням. Самі скоро помітите, як уже не ви будете бігати в пошуках збіглого невідомо куди собаки, а він буде час від часу нагадувати про себе.
   
   Саме для встановлення контакту й через ризик втратити його гуляти з вихованцем, як, втім, і годувати його, повинен намагатися тільки сам хазяїн. Від цього правила можна відступати тільки у винятковому випадку. Особливо протипоказане гуляти з молодим мисливським собакою, і тим більше щеням, дітям. Як правило, вони не можуть нею керувати як потрібно, стежити за його поведінкою.
   
   Саме на прогулянках з дітьми найчастіше губляться собаки. Пояснюється все це просто: у своїй людській зграї-родині пес відводить дитині в ієрархії саме останнє місце. Він ставить його нарівні із собою або навіть нижче. Тому собака найменше схильна слухатися дитину, хоча може й грати з ним із задоволенням. Потім свою непокору на прогулянках він почне переносити й на інших членів родини. А скінчитися це може некерованістю й неприборкністю собаки. Особливо це справедливо у відношенні кобелів.
   
   Прийдеться, без сумніву, вігулювати щенят й домашнім. У цьому випадку обов'язково повинно діяти правило: вони при прогулянках не повинні займатися із собакою.
   
   Виносити гуляти щеняти можна з півтора місяців. Спочатку це повинні бути невеликі прогулянки по 10 — 15 хвилин. Їх ціль — не стільки прогулянка, скільки привчяння до прогулянок у тей саме час, а також можливість подихати повітрям. Якщо умови дозволяють, то щеня виносять на вулицю відразу ж після сну. З року собаку можна виводити гуляти два-три рази в день. Це, звичайно ж, не правило, тому що, чим більше собака перебуває на свіжім повітрі й у русі, тим краще.
   
   Але помніть, що він повинен бути обов'язково під вашим доглядом. У міських умовах дорослому собаці цілком достатньо вартових прогулянок ранком і ввечері. За містом деякі власники собак воліють містити їх у вольєрах. Хоча таке загартовування обов'язкове піде на користь мисливським собакам, і вони будуть винослівіше, але при такому утриманні втрачається психологічний вплив з боку хазяїна. Собаки яки містяться у вольєрі завжди емоційно бідніше, тупіше, гірше сприймають елементи дресури. Та й ви в цьому випадку втратите дуже багато в пізнанні свого вихованця.
   
   Сильний психологічний вплив на собаку з боку людей при кімнатному утриманні безперечно. Чим частіше ваш пес буде перебувати в компанії з вашими домашніми, тим розумніше він стане. Тому моя порада: не обкрадайте себе, не позбавляйте задоволення спілкування з вихованцем. Це обов'язково зіграє потім свою позитивну роль.
   
   Гуляти із собакою потрібно перед дачею корму. Ніякими вправами й відпрацьовуванням команд на вулиці займатися не можна, поки ваш пес не вигуляється. При прогулянці собаці потрібно обов'язково давати фізичне навантаження. Це позначиться не тільки на формуванні екстер'єру молодого собаки, але й на її фізичній підготовці для подальшої роботи. Після кожної прогулянки пес повинен почувати утому. Для цього з ним добре побігати, змушувати його брати перешкоди, плавати й бігати за ношею.
   
   На прогулянках звертайте увагу на те, щоб привчити щеня до правильного, спокійного відношення до сторонніх. Спосіб тут один: не дозволяйте їм грати із щеням і гладити його. Ще краще, якщо з ним будуть строго розмовляти, а настирливому - і піддадуть. Часто, прийшовши із прогулянки або побачивши кого-небудь зі знайомих на вулиці, молодий собака в прояві дружньої участі й розташування намагається поставити передні лапи на свого знайомого. Відучити собаку від дурної звички можна. Як тільки вона підбіжить до людині й спробує поставити лапи на одяг, той повинен підняти нагору зігнуту в коліні ногу. Наткнувшись грудьми на таку перешкоду кілька разів, собака зовсім позбудеться цієї звички вітання.
   
   Дуже часто запитують, чи можна щеня брати із собою на прогулянки за місто, у туристичний похід і на прогулянки в ліс. Відповідь тут однозначна: обов'язково. Щеняті й молодому собаці такі прогулянки приносять дуже багато користі, і притім не тільки у фізичному плані. Вчиться він знати своє місце в наметі, сільському будинку, виробляється «кодекс» його поведінки в машині, поїзді, громадських місцях. Він привчається не збертати уваги на шум багатолюдної вулиці, автомобіля. Такі поїздки потрібно активно використовувати, щоб привчити собаку правильно поводитися відносно свійських тварин: овець, кіз, курей і іншої сільської живності. Щеня поступово привчається не боятися високої трави, заростей, води.
   
   Такі прогулянки можуть дати дуже багато чого для виховання вашого собаки, але при одній умові. Він повинен бути обов'язково під доглядом, навіть більше того, ви повинні такі прогулянки присвячувати саме йоговихованню й становленню, може, і на шкоду своєму задоволенню.
   
   Не привчайте й не заохочуйте його ставати на стійку по голубах, кішках і мишам. Різко припиняти такі стійки покаранням не варто. Краще просто відволікти щеняти або відвести, взявши на повідця. Неприпустимо, щоб собака мишковала або ганялася за пташками або метеликами. І вже зовсім ні на що не годиться, якщо ваше нетямуще й невиховане щеня буде самостійно йти гуляти за містом або бродяжити цілими днями сам по собі. Це просто неприпустимо.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5767 | 18/02/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Собака

Ссылка на статью:


Комментарий
    Irish03:49 30-10-2016    
Fine, maybe some drunk dumbass running on the field is;7n821&#t dangerous, but why should we have to take 10 minutes out of a game to watch even fatter security dumbasses pretend to chase him around. Why should an athlete be ejected from a game for tackl


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус