ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Суперідеї для новорічної вечірки!  
8-ий тиждень вагітності  
У Фінляндію за сертифікатом ельфа  
Що варто знати про чай для схуднення  
Життя в прекраснім місті Оттава  
Зонт мода 2012  
Качественная перетяжка панелей - комфорт и уют автовладельца  
Сексуальна розкутість внутрішня воля або розбещеність  
Гостримо лижі на кращі напрямки для зимового відпочинку  
Озеленение  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
СТАТУТ   стать   пожара   жінки   реєстр   лихорадки   херсон   прибуток   гормон   помощь   chandi   задача   Инструкция   модні   ТЮТЮНОВИХ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як правильно випускати птаха гуляти по кімнаті.
Як правильно випускати птаха гуляти по кімнаті.
Коли Ваш вихованець уже цілком звик до Вас, не лякається руки, просунутої в клітку, бере з Ваших рук корм, загалом, повністю Вам довіряє, настав час випускати його на прогулянки.


Звичайно рекомендують випускати пташку перший раз не раніше, чим через місяць після придбання, але якщо Ви почуваєте, що папужка цілком освоїлася на новому місці, то зробити це можна й раніше. Іноді покупцям папуги попадається зовсім ручний птах, який любить гуляти, і його можна випускати вже через кілька днів після. Пташка як людина – строк звикання до нових умов різний. Основна умова – щоб папужка була не молодше одного місяця, інакше, випадково впавши, вона може одержати серйозні каліцтва.
   
   І от, нарешті, настав день, коли ви готові випустити птаха політати. Бажане, щоб у цей день Ви мали у своєму розпорядженні вільний час, щоб спстерігати за папугою. Місце «вигулу» повинне бути обмежено однієї кімнатою, тому що у великій квартирі птах може розгубитися й не знайти потім свою клітку. Закрийте кухну, ванну й туалет, тому що папуга може потонути в каналізації, залетіти у вентиляційний отвір, обпектися о плиту або інші побутові прилади. Краще, щоб кімната для прогулянок була тією, де стоїть клітка із пташкою, щоб вона не хвилювалася, коли клітку переносять сюди. Багато папужок дуже допитливі, тому треба ретельно продумати, що може представляти в кімнаті для них небезпеку, для того, щоб уникнути нещастя. Щільно закрийте щілину між дверми й підлогою тканиною, це потрібно для того, щоб пташка не пробралася в інші приміщення квартири або будинку, не зневажайте цим правилом, особливо якщо ви не можете приділити потрібної уваги їй під час прогулянки. Закрийте кватирку й завісьте вікно, птах не бачить скло й може, полетівши на світло, розбитися. Якщо в кімнаті є книги, бажане прикрити їх тканиною, тому що папужка має сильний дзьоб і обожнює все гризти, а самиці цілком можуть псувати книги, щоб потім звити в них гніздо. Огляньте меблі. Чи немає у вашому дивані або кріслі отвору, куди пташка може впасти? Якщо таке трапиться, то самостійно вибратися в неї, швидше за все не вийти, тому якщо вчасно не спохватитися, вона може задихнутися. Заберіть з кімнати гострі предмети, отрутні рослини, статуетки крупніше, чим Ваша пташка, глибокі вази. Природно, інші свійські тварини не повинні мати доступу в кімнату. Пташка повинна мати весь день доступ до клітки, щоб поїсти й попити. Може ці правила здадуться Вам занадто обтяжними, але пам’ятайте, що їх дотримання гарантує безпеку Вашого вихованця.
   
   На видне місце покладете іграшки для папужки. Це можуть бути дзвіночки, маленькі кульки й фігурки, олівці й ручки, непотрібний листок паперу або картону, маленька коробочка. Вибір іграшки – справа Вашої фантазії, головне, щоб цей предмет був безпечний для пташки.
   
   Можливо, ввечері ви побачите, що пташка вже сидить у клітці, якщо ні, є кілька способів її туди відправити. Демонстративно додайте в годівницю корм або принесіть у клітку які-небудь ласощі. Приглушіть світло, але залишіть освітленою дорогу до клітки, пташка залетить у неї сама. Якщо ні, то просто беріть папужки в руку й віднесіть у клітку. У жодному разі не намагайтеся загнати птаха в клітку, бігаючи за нею по кімнаті, якщо ви пару разів із нею таке проробите, папуга стане нервовою.
   
   На перший погляд усі наведені вище правила складні, але це не так. Виконуючи їх, Ви можете спостерігати, як ваш вихованець грається в приміщенні, його іггри й поведінку дуже піднімають настрій. У підсумку веселі Ви й щасливий ваш улюбленець, якому не треба сидіти цілий день у тісній клітці.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 9409 | 18/02/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Птахи

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус