ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Якщо батько один  
Позбуваємося від рятувального кола на животі  
Гороскоп зачісок  
Чи варто заробляти більше чоловіка  
Подаруй собі здоров’я  
Як стати справжнім стервом (взаємини зі свекрухою)  
Жирна шкіра влітку Домашні способи боротьби  
Соціальна еволюція людства  
Сексуальна розкутість внутрішня воля або розбещеність  
Президент США відпочине разом з родиною в Іспанії  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
року   захворюванням   новини   день   Free   перед   грипп   перитоніт   мода   такі   легенів   культура   херсон   троянда   вирусного  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Перші дні хвилястого папуги у вашій квартирі
Перші дні хвилястого папуги у вашій квартирі
У клітці повинно бути все, що потрібно для нормального утримання хвилястого папуги: годівниця, поїлка, сідала й купальня.


Крім цього, у клітці повинна бути посуд з річковим піском, з товченою яєчною шкарлупою, а також з деревним вугіллям. Усі ці компоненти потрібні папузі для нормального травлення.
   
   Після того як ви купили й доставили папужку додому, йому потрібно дві-три тижні пробути "на карантині". Якщо у вас є інші птахи, у жодному разі не підселюйте до них знову прибулого відразу. На якийсь час птаху потрібна окрема клітина.
   
   Усі ваші дії стосовно папуги, особливо в перші два-три дні "спільного життя", повинні бути акуратними. Постарайтеся із самого почала побудувати спілкування із птахом так, щоб він вам довіряв, не лякався вас, бачив у вас свого заступника.
   
   Коли ви принесли хвилястого папугу додому, не витягайте його з переносної клітки руками. Краще присунути її впритул до відкритих дверцят його нового житла, щоб він самостійно перебрався у нове помешкання.
   
   Встановіть клітку, особливо це важливо в перші дні, на рівні своїх очей, щоб папужка поступово звикав до вашого вигляду. Місце розміщення клітки повинно добре висвітлюватися, але не прямими сонячними променями, шкідливими для здоров'я хвилястих папуг. Не ставте клітку на протязі. Поруч із кліткою не повинно бути нагрівальних приладів.
   
   Відгородіть папужку від факторів, здатних викликати стрес: не включайте занадто голосну музику, не намагайтеся його погладити, не пускайте в кімнату зі своїм новим вихованцем інших свійських тварин.
   
   Не треба переживати, якщо в перші дні перебування на новому місці в папужки буде погане травлення або ви виявите, що в нього поганий апетит. Звичайно це пов’язано зі зміною обстановки, із хвилюваннями, пережитими при транспортуванні птаха.
   
   Розмовляйте із птахом ласкавим тоном, неголосно. Обов'язково говоріть з ним, коли чистите клітку або міняєте воду. Можете вже в цей момент звертатися до свого вихованця по імені, хоча до справжнього повноцінного навчання переходити поки рано.
   
   У перші дні після придбання хвилястого папуги дуже важливо пильно спостерігати за станом його здоров'я й поведінкою.
   
   Якщо ваш вихованець почуває себе неважливо, то, скоріше в нього буде поганий апетит, він стане часто пити воду, буде малорухомий, сонливий. Хворі папуги часто сидять із опущеними крилами.
   
   
   Чищення клітки
   
   Одні види чищення слід виконувати щодня, інші щомісяця, а деякі можна й раз у три місяці.
   Щодня слід забирати сміття й крихти, що перебувають на підлозі клітки, зскрібати з бортиків бруд і кал. Крім того, необхідно змітати пил, висувати піддон і протирати його вологою губкою, заміняти підстилку. Також слід щодня мити годівницю й поїлку птаха. Використовуйте для цього гарячу воду з рідиною для миття посуду або із содою. Стежте, щоб на стінці поїлки не утворювався слиз. Після миття посуд слід ретельно витерти сухою ганчірочкою.
   
   Щомісяця проводіть генеральне прибирання клітки. При цьому після звичайного щоденного очищення клітка протирається вологою губкою або ганчірочкою, змоченою в настої полиню або аптечної ромашки - тим самим проводиться нешкідлива для птаха дезінфекція житла. Після цього вологого прибирання клітка насухо протирається м'якою ганчірочкою.
   
   Раз у три місяці клітку необхідно промити губкою, використовуючи теплий содовий розчин (3 чайні ложки на літр води), насухо витерти, потім промити настоєм ромашки або полині й знову ретельно протерти.
   
   Дотримання цих рекомендацій допоможе вам уникнути розвитку в кліці шкідливих для здоров'я птаха мікроорганізмів і комах.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5374 | 18/02/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Птахи

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус