ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Гази при вагітності  
Диеты для похудения, для похудения есть народные травы, чтобы быстро похудеть быстро  
Як не залежати від капризів погоди  
Небезпеки вічного кохання  
Модні ремені 2011- квіти й цвяхи на талії  
Потрібна реєстрація в каталогах? Немає проблем!  
Лікування безплідності  
Як харчуватися при дисбактеріозі кишечнику  
Заменители соли  
Что должен знать владелец ноутбука!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
статусу   IntraGUP   нетрадиційна   Іспанія   холера   Marshall   Алія   футбол   відповіді   жіночі   Печеночный   запах   рта,   олигоанурия.   охране   пищевые   недвижимость   перитоніт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Приручення хвилястого папуги
Приручення хвилястого папуги
Щоб успішно навчити папугу говорити, ви повинні досягти встановлення теплих, довірливих відносин із птахом, він повинен прив'язатися до вас, тобто ви повинні приручити хвилястого папугу. Будьте готові виявити при цьому максимум витримки, спокою й терпіння.


Зверніть увагу на те, який корм найбільше подобається вашій пташці. Найчастіше - це якась певна травичка, насіння соняшника, намочена в молоці булка. Покладіть ці ласощі на долоню й простягніть руку в клітку до птаха. Швидше за все, папужка далеко не відразу прийме пропонований йому корм: занадто великі побоювання, які викликає у нього ваша присутність. Не забирайте руку протягом п'яти - десяти хвилин. Якщо це не спрацювало, повторіть процедуру через кілька годин. Найбільш сприятливий час доби для цього - це вечірні сутінки й властиво вечір (освітлення при цьому повинне бути неяскравим). Можна також просто простягати в клітку розкриту долоню без корму, щоб вона виявлялася поблизу від годівниці. Рано або пізно зголоднілий птах подолає свій страх перед " стороннім предметом".
   
   У жодному разі не форсуйте події. Коли птах наблизиться до вашої руки, не робіть різких рухів пальцями, не здумайте намагатися погладити папугу або підняти руку, щоб піднести ласощі ближче до його дзьоба.
   
   У період приручення хвилясті папужки вимагають особливо м'якого й обережного поводження. Постарайтеся звести до мінімуму кількість факторів, здатних виявити на вашого вихованця застрашливий або гнітючий вплив. Поки приручення не закінчено, не випускайте папугу із клітки, у жодному разі не показуйте птахові свого подразнення: не підвищуйте голос, не гарчіть, намагайтеся розмовляти як можна м'якше.
   
   Якщо ваш вихованець, незважаючи на все, що ви для нього робите, ніяк не прагне розставатися з дурною звичкою шарахатися від вашої руки, змусьте його дещо поголодувати ( але не більш ніж 6 годин), а через кілька годин запропонуйте птахові поїсти з вашої руки. Крім того, не забувайте, що навіть у голодуючої хвилястої папуги постійно повинен бути доступ до питної води.
   
   Приблизно через місяць після початку приручення хвиляста папуга буде сідати на вашу руку з кормом, як тільки ви її простягнете, і поводитися у вашій присутності цілком природно. Тільки після цього можна залишити клітку відкритою.
   
   Приблизно половина папужок у цих умовах приступає до самостійного дослідження навколишнього світу.
   
   Не здумайте замикати клітку, коли папуга перебуває за її межами. У той же час не слід забирати із клітки годівницю. Папуга повиненна мати можливість у будь-який момент повернутися в клітку й підкріпитися. До речі, ніякої необхідності заганяти його в клітку не виникає: птах дуже швидко проголодається й повернеться до годівниці без вашої допомоги.
   
   Перед тим, як дозволити хвилястому папузі вільно літати по квартирі, подбайте про його безпеку. Ретельно огляньте приміщення, заберіть усі предмети, які можуть послужити джерелом неприємностей; якщо у квартирі є кішка й вона недостатньо добре вихована, ізолюйте її на той час поки папуга буде перебувати поза кліткою. Краще буде якщо ви закриєте вікна шторами, тому що ваш папужка може розбитися о скло.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8560 | 18/02/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Птахи

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус