ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Коли робити тест на вагітність  
БРЮШНОЙ ТИФ  
Пори року  
Дошка оголошень  
Балет, балет, бодібалет!  
Чи можуть казки виховати вашого дитяти упевненою в собі людиною?  
Внутрішньополітичне та внутрішньоекономічне становище в КНР  
Чорне й біле  
УКРАЇНЦІ В КИТАЇ  
Натяжные потолки  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Сима   коліт   задачи   onprint   ікра   кисн   оптимізація   праці   земель   колючі   АВТОПОКРЫШЕК   шубы   ігри   intragup   статут  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бридинг або розведення тхорів.
Бридинг або розведення тхорів.
Бридинг є один з форм розведення тварин у домашніх умовах. Бридинг - це розведення тхорів. Однак не можна проводити аналогію між свійськими тваринами й тхорами. Розведення свійських тварин і гризунів має тривалу історію. Воно засновано на серйозній і цілеспрямованій роботі генетиків.


Селекційна робота дозволила людині зробити відбір тварин з якостями, необхідними для спільного проживання людей й їхніх чотириногих друзів.
   
   При утриманні тварини в неволі дуже важливо для здоров'я самки тхора злучати її із самцем при кожній течці, щоб уникнути гормональних змін. Здоров'я незаплідненої самки піддається смертельній небезпеці, тому що в стані еструса в неї виникає тривала течка, що може привести до великої крововтрати й летального результату. Крім того в самок тхора іноді виникає помилкова вагітність.
   
   Народження тхорів має кілька особливостей: дитинчата тхорів народжуються недонесеними; внутрішньоутробна загибель щенят виникає при відсутності деяких мінералів і вітамінів у їжі вагітної самки; неправильне харчування самки тхора під час її вагітності може привести до негативних генетичних наслідків і захворювання звіра.
   
   Вагітній самці потрібне збалансоване харчування, тому що при недостатній кількості вітамінів у їжі тварини виникає ймовірність розвитку токсикозу у вагітної самки, а в її дитинчат - уроджена остеодистрофія. Життєздатність тварини повністю залежить від її харчування й вашого догляду за нею.
   
   Самець під час періоду розмноження, так само як і самка має потребу в спарюванні. Якщо самець не кастрований, то досягши статевозрілого віку, він починає активний пошук самки. Невихолощені самці мітять свою територію виділеннями з дуже різким заходом, а хутро таких тварин за рахунок секреторних виділень сальних залоз покривається жирним нальотом. Гормональні зміни в тхорів сприяють появі агресії й приводять до різкого погіршення стану здоров'я тварин.
   
   При розведенні тхорів з метою одержання прибутку від продажу його пухнастої шкурки, вам необхідно враховувати той факт, що співвідношення між витратами на його утримання і доходом зроблять ваш бізнес у найкращому разі що самоокупаємим. Якщо ви не займалися раніше бридингом, то при розведенні тхорів необхідно уважно вивчити всі сезонні й гормональні цикли тварини.
   
   Розведення тхорів цікавить людей з кількох причин:
   
   Насамперед, людей залучає можливість легкого заробітку. Відомий факт підвищеної плідності тхорів вводить в заблудження щодо швидкого збільшення кількості тварин, а, отже, і прибутку. Це помилкова думка, тому що в природних умовах цей пухнатий звірок живе по особливому режимі, що складно відтворити в домашніх умовах, не маючи спеціальних знань і досвіду.
   
   Розведення тхорів у неволі дає людям можливість не тільки спостерігати, але й вивчати цього дивного звірка. Натуралісти дотримуються думки, що кастрація тварин є протиприродною. Займаючись розведенням тхорів, вони повністю відмовляються від кастрації тварин, ідентифікуючи розмноження звірків у дикій природі й у домашніх умовах. Це неправильно, тому що почуття жалості й стереотипи, властивій людині, приносять велику шкоду тварині. Дуже важливо займатися селекцією при розведенні тварин. Це необхідно для їхнього здоров'я, вашого спокою й благополуччя.
   
   У випадку небезпеки або підвищеної агресії невихолощені тхори виділяють рідину із властивим тільки їм різким запахом. Тому власники таких тварин можуть випробовувати більші незручності. Якщо тварини стерильні, то їхня поведінка відрізняється спокоєм і при правильному годуванні дозволяє повністю регулювати їхню поведінку.
   
   Великою помилкою буде кастрація самок після першого калу. Не можна каструвати самку, що народила щенят, тому що це дуже шкодить її здоров'ю. Ветеринарні дослідження, підтверджують, що тварини, кастровані до народження потомства, живуть довше й почувають себе набагато краще. Вони менш піддані захворюванням полової системи й злоякісних пухлин, ніж ті тхори, яким зробили операцію після того, як вони принесли потомство.
   
   Дуже важливо займатися розведенням тварин відповідно до вимог генетики. Селекція хижаків, навіть таких маленьких і милих як тхір, вимагає більших витрат, особливо на початку. Період адаптації тварин до нових умов перебування залежить від вашого вдумливого аналізу й максимальної віддачі. Відповідальність за життя тварин, яких ви розводите, буде гідно нагороджена й дозволить одержати задоволення від спілкування із цікавим і розумним звірком.
   

Автор: Nastia | Відгуки: 0 | Перегляди: 5205 | 15/02/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Гризуни

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус