ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Опис тканин: натуральні тканини  
Лікування хвороб у хвилястих папужок  
Просуваємо сайт за допомогою каталогів статей  
Висвітлення дискотеки  
Злочини у сфері страхування  
Екзотична Японія  
Як лікувати застуду під час вагітності  
Як уникнути впливу електромагнітного поля на організм людини: комплексне еколого-гігієнічне дослідження  
Складаємо косметичку для відпочинку на морі  
«Свято наближається… Зимова сесія»  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
оптимізація   Ответы   статті   1756   сіль   тренажер   устав   віці   орбітрек   податкова   засіб,   управління   продукции   спид   рослини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
«Сарафанне радіо» як засіб маркетингу і його значення для малого бізнесу
«Сарафанне радіо» як засіб маркетингу і його значення для малого бізнесу
Ефект «сарафанного радіо» відомий давно, однак маркетологи порівняно недавно почали освоювати його, підсилювати, удосконалювати й підкоряти своїм інтересам. Основна мета маркетингу «сарафанного радіо» – давати людям привід обговорювати ваші товари й послуги, а також створювати для подібних бесід сприятливий ґрунт. Це мистецтво налагодження активномго й взаємовигідного зв'язку споживача зі споживачем і споживача з продавцем.   
   
   Свою точку зору на це питання я можу викласти, виходячи з досвіду роботи в невеликій компанії на посаді директора по маркетингові й рекламі. Мій досвід переконав мене в тому, що правильно налагоджене «сарафанне радіо» настільки важливо для успіху компанії, особливо невеликої компанії, що воно повинне стати основою вашого бізнесу. Дозвольте мені пояснити, чому.
   Аналітична компанія “Forrester Research” цитує у своєму дослідженні наступне висловлення споживача: «В Інтернеті я можу знайти підтвердження всьому, що чую, читаю, або про що довідаюся по ТВ і радіо, з журналів і газет».
   У наші дні Інтернет має виразний вплив на вибір споживачем джерел об'єктивної інформації, способів пошуку й придбання широкого діапазону товарів і послуг, а також обміну реальними враженнями з іншими користувачами до й після покупки.
   На жаль, довіру споживача легко втратити. Він скептично ставиться до традиційних рекламних практиків і традиційному маркетингу. Згадайте, скільки низькопробної інформації ми бачимо в новинах – і ви зрозумієте причину крайньої підозрілості наших потенційних клієнтів. Отут й приходить на допомогу «сарафанне радіо». Як споживачі, ми можемо не повірити вашим роликам або іншим видам реклами, які ви практикуєте, але ми повіримо тому, що говорять про ваші товари й послугах інші люди.
   За результатами останнього глобального споживчого онлайн-дослідження Nielsen, 90% з опитаних 25 тисяч інтернет-користувачів вірять рекомендаціям своїх знайомих, і не менш 70% говорять, що довіряють відгукам анонімних споживачів, розміщеним в Інтернеті.
   Рекомендації, отримані по «сарафанному радіо», мають реальну силу, а при попаданні в Інтернет ця сила росте в геометричній прогресії. Згідно з недавнім дослідженням, 85 % користувачів інтернет-магазинів поважають контент, створений реальними споживачами, особливо рейтинги, думки й відгуки, що є вирішальним фактором при виборі нового товару або послуги.
   Чи говорять про вас ваші споживачі? У повну силу ви використовуєте приймання «сарафанного радіо»? Чи знали ви, що воно здатне миттєво перетворити провальний бізнес в успішний? Правда, це в тому випадку, якщо передається інформація зі знаком «плюс». Якщо вона зі знаком «мінус», ефект може бути прямо протилежним.
   Коли ви звертаєтеся до стратегії «сарафанного радіо», ви починаєте культивувати інтуїтивну, емоційну, психологічну, підсвідому, ірраціональну прихильність ваших клієнтів і співробітників вашому бренду.
   Прихильність ваших співробітників бренду означає більший ентузіазм і більше залучення з їхнього боку. Це також означає більшу продуктивність і ефективність, більше конструктивних і новаторських рішень, більше ідей від бренддменеджерів (або всіх співробітників) невеликих компаній. Прихильність ваших клієнтів бренду – це збільшення обсягу їх покупок. Вони довіряють вашому бренду. І вони будуть купувати більше продукції вашого бренда.
   Результати обчислювальні й негайні. Їх можна прорахувати, звернувшись до найважливішої метричної системи малого бізнесу – руху готівки.
   Зверніть увагу, як саме «сарафанне радіо», вибране в якості основної стратегії, збільшує ваш грошовий потік:
   Знижуються витрати на рекламу. Перетворивши ваших клієнтів і колег у своїх рекламних агентів, ви заощадите чимало засобів. При цьому ваші інвестиції стануть інвестиціями в довгостроковий і сталий розвиток вашої компанії. Це інвестиції в побудову лояльності й причетності, зв'язки й спільності з вашими клієнтами й вашими співробітниками.
   Традиційні рекламні практики занадто часто вимагають від вас вкладень в успіх вашого агентства, незалежно від його внеску у ваш успіх.
   Торгівельний цикл стає коротше. Ви переконаєтеся, що він коротшає пропорційно росту числа «клієнтів за рекомендацією». Скорочений торгівельний цикл означає більш короткий проміжок часу між вашим першим контактом з потенційним клієнтом і його першим платежем.
   Росте число повторних покупок. Культивуючи прихильність своїх клієнтів бренду, ви стимулюєте збільшення обсягу їх покупок. Задоволений клієнт із задоволенням прийде до вас знову. Він з радістю буде купувати ваш товар знову й знову.
   Хотілося б обговорити механізм дії «сарафанного радіо» більш докладно.
   «Сарафанне радіо» – це результат створення міцного й значимого зв'язку між вами й вашими клієнтами й співробітниками, а також їх зв'язки один з одним.
   Добре налаштоване «сарафанне радіо» – це ні що інше, як ознака лояльності бренду, до людей, що створюють цей бренд; а також позитивний досвід контакту із брендом. Подібний досвід неминуче породжує почуття причетності.
   Він також може стати механізмом вічного руху, нескінченним ланцюгом позитивному зворотному зв'язка, у якому кожна зі сторін стимулює іншу.
   Як співробітники й колеги можуть сприяти успіху один одного? Відповідь – своєю працею. Визнання рівних по положенню завжди було одним з найсильніших стимулюючих факторів.
   Далі в гру вступають задоволені роботою ваших співробітників клієнти. Зовсім природно, подібно польоту птахів або дзижчанню бджіл, вони розповідають про вас друзям, сусідам, партнерам, колегам і навіть своїм власним клієнтам.
   У результаті подібних бесід з'являються «клієнти за рекомендацією». Самі по собі ці клієнти служать нагородою для ваших співробітників, а їх завищені очікування стають гарним стимулом для подальшого вдосконалювання в професії.
   Таким чином, ваші клієнти стають для вашої компанії лояльним і добровільним торговельним персоналом, групою підтримки, керівниками, наставниками й раціоналізаторами, контролерами якості, і все це за цілком помірну плату – за те, що ви робите їх щасливими.
   Погодитеся, що ви ніколи не змогли б найняти стільки людей і зберегти при цьому рентабельність.
   Коло замикається. Ви стимулюєте своїх співробітників. Ваші співробітники стимулюють один одного. Вони також стимулюють ваших клієнтів, які стимулюють своїх друзів, які стають вашими клієнтами, що, у свою чергу, стимулює вас – і все починається спочатку.
   У підсумку ви одержуєте самопідтримуючу бізнес-модель.
   
   Основні техніки настроювання «сарафанного радіо»
   Ефект «сарафанного радіо» відомий давно, однак маркетологи порівняно недавно почали освоювати його, підсилювати, удосконалювати й підкоряти своїм інтересам.
   Основна мета маркетингу «сарафанного радіо» – давати людям привід обговорювати ваші товари й послуги, а також створювати для подібних бесід сприятливий ґрунт. Це мистецтво налагодження активного й взаємовигідного зв'язку споживача зі споживачем і споживача із продавцем.
   Т.ч., «сарафанне радіо» можна «включати» (природно виникаюче «сарафанне радіо») і «робити гучніше» («сарафанне радіо» з посиленим сигналом). Компанії можуть додавати максимум зусиль для того, щоб споживач залишився задоволений, вони можуть прислухатися до нього, вони можуть сприяти якнайшвидшому поширенню інформації від нього до його друзів, і вони можуть забезпечувати гарну поінформованість про якість своїх товарів і послуг тих людей, чия думка дійсна має вагу.
   «Сарафанне радіо» дозволяє людям обмінюватися досвідом. Це найбільш чесна форма маркетингу, побудована на природньому бажанні людини ділитися інформацією з рідними, друзями й колегами. Вона дозволяє використовувати думку споживача в інтересах бренда. А також визнає, що відгук незадоволеного клієнта має таку ж силу, що й відгук задоволеного.
   «Сарафанне радіо» неможливо підробити або сфабрикувати. Спроби його імітації суперечать етиці, викликають бурхливу зворотну реакцію, шкодять бренду й підривають репутацію компанії. Справжній, розумний маркетинг «сарафанного радіо» віддає належне інтелекту споживача й ніколи не намагається його одурачити. Учасники ринку, що дотримуються етичних норм, не стануть використовувати тактик, що мають відношення до маніпуляції, обману, шпигунства або шахрайства.
   Усі техніки маркетингу «сарафанного радіо» засновані на концепції задоволення споживача, а також на забезпеченні двостороннього діалогу й прозорості комунікацій. Ви повинні вміти:
   Визнавати той факт, що задоволений споживач – це краща рекомендація: Ми працюємо для того, щоб викликати в клієнта ентузіазм, а не для того, щоб просувати маркетингові установки.
   Давати споживачам право голосу: Надавати щось, гідне обговорення. Надавати інструменти, що полегшують обмін думками.
   Прислухатися до споживачів: втягувати їх у відкрит обговорення. Швидко й чесно відповідати на їхні питання. Цінувати думку споживача незалежно від того, позитивне воно, негативне, або нейтральне.
   Налагоджувати зв'язки усередині співтовариства: знаходити потрібних людей і забезпечувати їхній контакт один з одним. Сприяти формуванню нових співтовариств. Брати участь в існуючих співтовариствах і підтримувати дискусії.
   
   Як використовувати «сарафанне радіо» у своїх інтересах:
   
   Інформуйте своїх співробітників про ваші товари, цілі і стратегії;
   Втягуйте співробітників у процес прийняття рішень і в обговорення; Робіть так, щоб продукт хвилював їх тією самою мірою, що й вас самих;
   Інформуйте споживачів про ваші товари й послугах;
   Виділяйте людей, що найбільш охоче діляться своєю думкою;
   Надавайте інструменти, що полегшують обмін інформацією;
   Відслідковуйте, як саме, де й коли відбувається обмін думками;
   Вмійте вислуховувати різні точки зору й відповідайте як вашим прихильникам, так і супротивникам, і тим, хто дотримується нейтральної позиції.
   
   Таким чином, можна сказати, що настроювання й правильне використання «сарафанного радіо» може бути дуже ефективним у просуванні товарів або послуг.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8076 | 09/12/2010 Інтернет - Інтернет - реклама

Ссылка на статью:


Комментарий
    GuestEstip14:02 06-05-2018    
guest test post <a href=" http://temresults2018.com/ ">bbcode</a> <a href="http://temresults2018.com/">html</a> http://temresults2018.com/ simple
    TimothyOn10:59 10-02-2018    
This website online is mostly a stroll-by for all of the info you needed about this and didn’t know who to ask. Glimpse right here, and you’ll definitely discover it. http://hellowh983mm.com
    Loans For Bad Credit 20:22 09-02-2018    
personal loans <a href="http://personalloans.store">personal loans</a> personal loans no credit <a href=http://personalloans.store>payday loans no checking account</a>
    Best Online Loans 09:58 06-02-2018    
www loan <a href="http://personalloans.store">personal loans</a> personal loans <a href=http://personalloans.store>small personal loans</a>
    CaseyGot02:25 10-03-2017    
wh0cd883569 <a href=http://buyviagraonline2017.com/>viagra prescription</a>
    Dorothyelorn08:00 30-01-2017    
wh0cd370877 <a href=http://stratera.review/>atomoxetine cost</a> <a href=http://canadianpharmacyviagra.review/>viagra without prescriptions</a> <a href=http://bentylgeneric.in.net/>generic bentyl</a> <a href=http://celebrex-online.us/>celeb rex</a> <a hr
    Гость13:02 22-08-2013    
Стимул - фактор СР


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус